Gotu Kola (Aasia vesinaba) kapslid N30 Vereringe parandamine (Santegra)

18,00  (sisaldab KM-i)

Aasia meditsiinis on kasutatud Aasia vesinaba (Centella asiatica) väga mitmete haiguste raviks nagu näiteks astma, bronhiit, südameprobleemid, närvisüsteemi häired, düsenteeria, epilepsia, unetus, kollatõbi, silmahaigused, kurnatus, põletik, kõrge vererõhk, kõhulahtisus ja urineerimisprobleemid.

  • toetab vaimseid funktsioone, mälu ja kontsentratsioonivõimet
  • parendab aju- ja perifeerset vereringet
  • aitab alandada koljusisest rõhku
  • parandab veenilaiendite sümptomeid
  • kiirendab tervenemisprotsesse
  • on mõõduka rahustava toimega

 

Jaga infot sõbraga:

Sri Lankal on see taim kasutusel eluea pikendamiseks ja Hiinas kutsutakse seda elu imeeliksiiriks.

Kliinilised katsed on näidanud, et see taim aitab tugevdada kapillaaride ja veenide seinu ja parendab vereringet. Arvukad testid on näidanud, et Aasia vesinaba abil kiireneb märgatavalt haavade ja põletuste paranemise aeg.

Ajalooliselt on Aasia vesinaba kutsutud „ajutoiduks“. Omab pehmelt rahustavat, ärritust ja stressi vähendavat toimet, parendab mälu ja vaimseid võimeid, aitab kontsentreeruda, toetab kesknärvisüsteemi tööd. Toetab vereringesüsteemi, parendab ajuvereringet, aitab vähendada koljusisest rõhku ja normaliseerib kõrget vererõhku, omades ka kergelt diureetilist toimet. On ideaalne toonik vanematele inimestele, kelle veresooned on nõrgenenud ja nahk on muutunud hapraks. Taim suurendab vaimuerksust.

Need unikaalsed omadused on muutnud Aasia vesinaba üheks kõige populaarsemaks ravimtaimeks maailmas.

Koostis: 1 kapslis on standardiseeritud Aasia vesinaba (Centella asiatica) lehe ekstrakti 12:1 (ekvivalent on 1800 mg värsket taime) 150 mg.

Näidustused: Aju vereringe ja mälu parendamiseks, veenilaiendite puhul, menopausi sündroomide vähendamiseks, unehäirete puhul, närvilisuse ja stressi leevendamiseks, haavade, põletuste, sisselõigete ja kosmeetilise operatsioonide paranemise kiirendamiseks.

Vastunäidustused: Individuaalne ravimtalumatus, rasedus. Kui vere hüübivus on vähenenud, tuleks toodet ettevaatlikult kasutada.

Kasutamine: 1-2 kapslit päevas klaasi vee ja toiduga.

Kasutusviis

Seespidine

Shopping Cart
Gotu Kola (Aasia vesinaba) kapslid N30 Vereringe parandamine (Santegra)Gotu Kola (Aasia vesinaba) kapslid N30 Vereringe parandamine (Santegra)
18,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top