B12 Forte Bio-Complex kapslid N30 (Olimp Labs)

16,00  (sisaldab KM-i)

Suure imendumisvõimega bioaktiivne B -vitamiinide, orgaanilise kaltsiumi ja raua kelaatide kompleks+foolhape, vitamiinid B6 ja E +raudkelaat FERROCHEL® kaltsiumkelaat Albical®.

Jaga infot sõbraga:
  • Vitamiinid B12, B6 ja foolhape aitavad tagada homotsüsteiini normaalse ainevahetuse. Homotsüsteiin on väävlit sisaldav aminohape, mida tavaliselt leidub veres. Kõrgenenud homotsüsteiini tase on südame-veresoonkonna haiguste tekke riskitegur, mistõttu on oluline säilitada normaalne homotsüsteiini tase veres.
    Vitamiinid B6, B12 soodustavad punaste vereliblede teket ja närvisüsteemi normaalset talitlust, foolhape aga normaalset vereloomet.
    Raud soodustab punaste vereliblede ja hemoglobiini normaalset moodustumist ning tagab normaalse hapniku transpordi organismis, koos foolhappega B6, B12 soodustab immuunsüsteemi normaalset talitlust ning aitab vähendada väsimust ja nõrkust.
    Kaltsium seevastu aitab tagada normaalse vere hüübimise ja närviimpulsside normaalse ülekandumise.Ferrochel® ja Albical® on ainulaadsed orgaanilised raud ja kaltsium – aminohappeühendid – väga kõrge bioaktiivsusega kelaadid – oluliselt tõhusam imendumine ja kontrollitud kasutamine kogu kehas, hea talutavus – ei põhjusta seedetrakti ärritust, ohutu kasutada – ei põhjusta allergilisi reaktsioone; allaneelatud toit ei mõjuta nende imendumisvõimet.

Kasutamine: 1 kapsel päevas pärast sööki või vastavalt tervisespetsialisti juhistele.

1 kapsel sisaldab:
Vitamiin B12 (tsüanokobalamiin) 500μg (20000% *)
B6-vitamiin (püridoksiinvesinikkloriid) 3 mg (214% *)
Foolhape (pteroüülmonoglutamiinhape) 400 μg (200% *)
E-vitamiin (DL-alfa-tokoferüülatsetaat) 10 mg (83,3% *)
Raua aminohappe kelaat Ferrochel® (raudbisglütsinaat),
sisaldab rauda 7 mg (50% *)
Kaltsiumi aminohappe kelaat Albical® (kaltsiumbisglütsinaat),
sisaldab kaltsiumi 120 mg (15% *)
*% päevasest kontrollväärtuseset

Koostis: kaltsiumkarbonaat, kaltsiumbisglütsinaat, DL-alfa-tokoferüülatsetaat, rasvhapete magneesiumisoolad (paakumisvastane aine), raudbisglütsiin, püridoksiinvesinikkloriid, tsüanokobalamiin (tsinamiin), mikrokristalne tselluloos, pteroüülmonoglutamiinhape (folaat), kapsel (źelatiin ja värv E171).

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
B12 Forte Bio-Complex kapslid N30 (Olimp Labs)
16,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top