Spirulina (Spirulina platensis) tabletid N60 (Biocyte)

26,00  (sisaldab KM-i)

Spiruline on sertifitseeritud orgaaniline toidulisand, mis tugevdab immuunsussüsteemi ja parandab toonust ning annab elujõudu. Spirulina sisaldab palju valke, B-vitamiine ja mineraale nagu näiteks raud. Lisaks sisaldab 14% fütosotsüaniini, mis on tugev antioksüdant.

Jaga infot sõbraga:

Spirulina on pärit sinirohevetikatest, mis on Maailma Terviseorganisatsiooni poolt klassifitseeritud supertoitude kategooriasse. See on rikas valkude, vitamiinide ja mineraalide sisalduse poolest, mis annavad toonust, elujõudu ja parandavad immuunsust.

Biocyte spirulina on pärit mahepõllundusest. See sisaldab 60% valku, mis sisaldab üheksa asendamatut aminohapet ja 14% fütosotsüaniine, antioksüdantsete omadustega pigmenti.

Spirulina – võimas supertoit

Spirulinat on kultiveeritud maailmas toiduvalmistamisel juba sadu aastaid. Alates 2005. aastast on seda aretatud peamiselt väga leeliselistes mineraalide rikastes järvedes. WHO (Maailma Terviseorganisatsioon) peab spirulinat kõrge valgusisalduse ja kõrge tootlikkuse tõttu sajandi parimaks supertoiduks. Vabaühendused kasutavad näljahäda vastu võitlemiseks spirtulinat laialdaselt, kuna see on nii rikast toitainete, energia andmise, immuunsuse tugevdamise jpm poolest ning ei vaja kasvamiseks erilist hooldust. Et hõlbustada spirulina tarbimist, pressitakse pulber tabletiks.

Biocyte Spiruline tablett koosneb 100% mahe spirulina pulbrist.

100% orgaaniline taimel põhinev tablett. Sobilik taimetoitlastele ja veganitele.

Koostis päevase annuse kohta (3 tabletti):

Orgaaniline Spirulina platensis taimepulber,

millest fükotsüaniinid

1500 mg

210 mg

Kasutamine: 2-3 kapslit päevas suure klaasi veega. Kasutada 30 päeva.

Toidulisand ei tohi asendada mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Ärge ületage soovitatud päevaannust. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. Ei soovitata rasedatele või imetavatele naistele ega alla 12-aastastele lastele tervishoiutöötaja nõuanneteta. Hoida temperatuuril kuni 25 ° C tihedalt suletud pakendis, eemal päikesevalgusest.

Tootja: Biocyte, Prantsusmaa

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Spirulina (Spirulina platensis) tabletid N60 (Biocyte)Spirulina (Spirulina platensis) tabletid N60 (Biocyte)
26,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top