B12-vitamiin 1000 mcg keelealused tabletid N60 (Itaalia)

24,00  (sisaldab KM-i)

B12-vitamiin aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi ja immuunsüsteemi talitlusele ning homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele. B12-vitamiin on oluline verepunaliblede moodustumiseks ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Keelealused tabletid sulavad suus ja imenduvad kiiresti.

Jaga infot sõbraga:

B12-vitamiin aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi ja immuunsüsteemi talitlusele ning homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele. B12-vitamiin on oluline verepunaliblede moodustumiseks ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

B12-vitamiin preparaadis on metüülkobalamiini vormis. Metüülkobalamiin on aktiivne kohe pärast imendumist, samas kui teised vormid (nt tsüanokobalamiin) tuleb muuta metüülkobalamiiniks kaheetapilise protsessi käigus. Metüülkobalamiin näitab erakordset aktiivsust piirkondades, kus muud vormid lihtsalt ei ole aktiivsed. B12 toidulisandit soovitatakse taimetoitlastele ja neile, kellel on B12 puudus. See aitab moodustada punaseid vereliblesid, hoiab ära B12-vitamiini vaeguse ja aitab säilitada head tervist.

Keelealused tabletid sulavad suus ja imenduvad kiiresti.

Koostisosaad: mahuained: mannitool, mikrokristalne tselluloos, maisitärklis, stabilisaator: ristseotud naatriumkarboksümetüültselluloos, polüvinüülpolüpürrolidoon, paakumisvastased ained: ränidioksiid, magneesiumisoolad, rasvhapete soolad, vitamiin B12 (Metüülkobalamiin), magusaine: steviolglükosiidid.

Kasutamine: 1 tablett 1x päevas keele alla.

1 tablett %NRV*
B12 vitamiin 1000,0 mcg 40.000

*päevane võrdluskogus täiskasvanule

Mitte ületada päevast soovitavat kogust. Toodet ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Valmistatud Itaalias.

 

 

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
B12-vitamiin 1000 mcg keelealused tabletid N60 (Itaalia)
24,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top