B17-vitamiin (aprikoosiseemnete ekstrakt) kapslid N60 (Bulgaaria)

29,00  (sisaldab KM-i)

Vitamiin B17 on võimas immuunstimulaator ning tugeva immuunsüsteemiga organism on vastupidav erinevate viiruste ja bakterite mõjule. Kui inimkeha immuunsüsteem on terve, on see jõuline, tugev ja vastupidav.

Jaga infot sõbraga:

B17-vitamiini kasulikke omadusi on palju ja need on teaduslikult tõestatud. Iga B17 molekul sisaldab tsüaniidi, bensaldehüüdi ja glükoosi.

Teave vitamiini B17 olemasolu, toimimise ja omaduste kohta pärineb aastast 1830, mil prantsuse keemikud isoleerisid mandli seemne ja andsid nimetuse glükosiid amügdaliin. Möödunud sajandi keskel andis Ameerika biokeemik Ernst Krebs sellele nimeks B17 ja teatas avalikult, et see on vitamiin, mis ravib edukalt vähki.

Vitamiin B17 stimuleerib rakkude taastumist ja paljunemist, suurendab organismi loomulikku immuunsust. Toode avaldab üldist kasulikku mõju vere glükoosisisaldusele, lipiididele ja veresoonte elastsusele.

Aprikoosiseemnetes sisalduva B17-vitamiini terapeutiline toime on seotud järgmiste haiguste leevendamisega: artriitilised probleemid, liigesespasmid ja kõrge vererõhk, peavalu, liigese- ja lihasvalu. Lisaks parandab see ainevahetusprotsesse kehas.

1 kapsel sisaldab: amügdaliini 100 mg /mõru aprikoosiseemne südamiku ekstrakti/.

Muud koostisained: mikrokristalne tselluloos, paakumisvastane aine: magneesiumstearaat.

Kasutamine: Täiskasvanud: 1-4 kapslit päevas. Kapslid võetakse enne sööki ja neelatakse alla tervelt koos veega. Parima efekti saavutamiseks on soovitatav võtta B17 toidulisandit 3-6 kuud. Profülaktikaks võtta 1 kuni 2 kapslit päevas.

Mitte ületada maksimaalset soovitatavat ööpäevast annust. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Ei soovitata lastele, rasedatele ja imetavatele naistele.

Kasutusviis

Seespidine

Shopping Cart
B17-vitamiin (aprikoosiseemnete ekstrakt) kapslid N60 (Bulgaaria)
29,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top