Boor 3mg kapslid N100 (L.Extension, EU)

19,00  (sisaldab KM-i)

Boori positiivne toime inimorganismile toidu kaudu on üsna uudne avastus. Kahetsusväärselt on seda faktorit aastaid ignoreeritud, ent seda enam leiab üha selgemini kinnitust.

Boor on  käibel olnud küllalt lühikest aega, kuid see on osutunud suurepäraseks D vitamiini ainevahetuse tõhustamiseks.

Sellest on juba leitud abi lihaste ja luude tervise parandamisel, luumurdude ja osteoporoosi vältimisel, hambakaariese ennetamisel ning see on tõhus abimees teiste mineraalide, eriti magneesiumi, kaltsiumi ja fosfori imendumisel organismi. Boor seisab vastutajana selle eest, et inimkehas ei tekiks mineraalide kadu.
Üha enam avastatakse boori efektiivset toimet artriidi ravimisel.

 

Jaga infot sõbraga:

Boor toimib ka põletiku– ja higistamisvastaselt ning on antiseptilise mõjuga. On mitmeid tunnustatud arste, kes soovitavad boori kõrge vererõhu vastase vahendina.
Boori roll on eriti oluline hormoonsüsteemi edukal toimimisel – seda nii östrogeeni kui testosterooni moodustamisel. Tõsist tähelepanu boori tarbimisele peaksid pöörama üleminekueas naised. Günekoloogilise tervise seisukohalt on positiivne ka tupeseene vastane toime. Meestel on sellest abi eesnäärmevaevuste ennetamisel.

Looduslikult saab boori peamiselt taimsetest toiduainetest, iseäranis kuivatatud viljadest nagu ploomid, kirsid, ent ka rosinad, datlid ja viigimarjad. Veel leidub seda maitsetaimedes (petersell, mugulseller, piparjuur), kurgis, porgandis, tomatis, mees, viinamarjades, läätsedes ning veidi ka valgete veinide koostises.

Silmadesse ja hingamisteedesse on booril parem mitte sattuda lasta, kuna see kutsub esile ärritust.

Soovitav kogus 1 kapsel päevas.

Lapseootel ja hormoonravi saajatel palume eelnevalt konsulteerida oma ravinõustajaga.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Boor 3mg kapslid N100 (L.Extension, EU)Boor 3mg kapslid N100 (L.Extension, EU)
19,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top