Coral-Mine korallivesi 1 komplekt 30. päevaks

27,00  (sisaldab KM-i)

Korallivesi aitab luua organismis aluselist keskkonda, normaliseerides happelis-aluselist tasakaalu. Korallkaltsiumi tähtsaks eeliseks on tema kerge bioloogiline omastatavus. Veega kokku puutudes muutub korallkaltsium ioonideks ja seetõttu omastavad rakud selle kergesti. Korallivesi-kaltsium aktiveerib vett ioniseeritud kaltsiumiga.

Jaga infot sõbraga:

Inimese organism koosneb 70% ulatuses vedelikust, kusjuures veri, lümfivedelik, sülg ja limaskestad on aluselise reaktsiooniga (terve inimese vere pH on 7,4). Kui pH tase langeb, s.t. kui suureneb organismi happelisus, täheldatakse immuunsusreaktsiooni häireid, verre sattunud viirused ja bakterid hakkavad kiiresti paljunema, halveneb vitamiinide ja mikroelementide omastatavus, tekivad veresoonte, südame, liigeste ja vere haigused ning paljud teised organismi patoloogilised seisundid, s.h. ka onkoloogilised.
Üheks peamiseks keemiliseks elemendiks meie organismis on kaltsium. Selle vähesus võib kutsuda esile üle 150 erineva raskekujulise haiguse, kusjuures eriti kannatavad lapsed, rasedad naised ja üle 40 aasta vanused inimesed.

Milleks korallkaltsiumit kasutatakse?
Korallivesi aitab luua organismis aluselist keskkonda, normaliseerides happelist-aluselist tasakaalu. Teadlastel on ammu teada, et aluseline keskkond on rakkude normaalseks funktsioneerimiseks eluliselt tähtis, järelikult ka kogu organismile tervikuna. Samuti on teada, et kõik organismi ainevahetusprotsessid toimuvad raku tasandil kaltsiumiioonide osavõtul.
Tavaline kaltsium, mis satub organismi toidu ja veega, on reeglina bioloogiliselt väheaktiivne.
Korallkaltsiumi tähtsaks eeliseks on tema kerge bioloogiline omastatavus: veega kokku puutudes muutub korallkaltsium ioonideks ja seetõttu omastavad rakud selle kergesti.

Kasutamine:
Asetada 1 pakikene korallkaltsiumit pudelisse 1,5-2 l filtreeritud või allika veega ja juba ühe minuti möödudes on see valmis kasutamiseks. Juua kogu päeva jooksul tavalise joogivee asemel,kuid mitte toidu kõrvale ega vahetult enne sööki.
Haigestumise korral teha jook sooja veega.
Sobib nii lastele kui vanuritele.
Ühes korallkaltsiumi komplektis on 30 (või 12) ühegrammilist pakikest.
Soovitatav kasutada vähemalt 3 kuud järjest.
Sobib nii lastele kui vanuritele.
Ühes korallkaltsiumi komplektis on 30 (või 12) ühegrammilist pakikest.
Soovitatav kasutada vähemalt 3 kuud järjest.

Koostis (ühe pakikese kohta): jahvatatud korall (994 mg), mis sisaldab umbes 70 eluliselt tähtsat elementi (s.h. kaltsiumit – 34,6%, magneesiumit – 2,16%, räni – 1,37%, aga ka naatriumit, väävlit, rauda, kaaliumit, fosforit, joodi, fluori, broomi, mangaani, kroomi, boori, süsinikku, tsinki, seleeni, plaatinat, hõbedat, vaske, kloori, kulda, molübdeeni jt.), L-askorbiinhapet (5 mg), hõbedat (1 mg)

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Coral-Mine korallivesi 1 komplekt 30. päevaks
27,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top