C-vitamiin 1000 mg pikendatud vabanemisega N60 tabl. (Lamberts, UK)

19,00  (sisaldab KM-i)

1 tablett sisaldab 1000 mg  C-vitamiini koos kibuvitsa ja looduslike ühendite bioflavonoididega.

 • aega mööda vabanev C-vitamiin (6-8 tunni jooksul) sarnaneb loomulikule toidu seedimisprotsessile
 • tagab ühtlase C-vitamiini taseme veres pikemaks ajaks
 • suur hulk (100 mg) bioflavonoide aitavad kaasa C-vitamiini imendumisele ja toetavad selle funktsiooni organismis
 • immuunsüsteemi toetamiseks
Jaga infot sõbraga:

Tablettide pikendatud vabanemise tehnoloogia aitab vitamiini aeglaselt 6 tunni jooksul lahustada, võimaldades soolestikul omistada suurem kogus vitamiini. C-vitamiini ülejääki organismis ei teki ning vitamiini tase on vereringes ühtlane ja koed püsivad pikemalt küllastatuna.

C- vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja selle säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda* ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. C-vitamiin aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele, närvisüsteemi normaalsele talitlusele ning suurendab raua imendumist.

Veel on C-vitamiini oluliseks ülesandeks kaasa aidata kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks. Lisaks aitab vitamiin C ka kaasa normaalsele energiavahetusele ning kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.
Looduslikke ühendeid, bioflavonoide, seostatakse C-vitamiiniga puuviljades ja juurviljades. Ka bioflavonoidid aitavad kaasa  mitmete C-vitamiini olulistele ülesannetele organismis nagu kollageeni moodustumine, kõhrkoe, igemete ja naha normaalsele talitlusele.

Viimaste andmete kohaselt on lubatud C-vitamiini tarvitada kuni 3 g päevas, seda juhul, kui soovitakse veelgi tugevdada vastupanuvõimet haigustele ning eemale hoida külmetusi. Pikaajaline sellise annuse tarvitamine ei ole soovituslik, vaid tuleks eelnevalt kooskõlastada apteekri või arstiga.
*Kasulik toime immuunsüsteemi säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda avaldub siis, kui päevas tarbitakse 200 mg lisaks soovitatavale päevasele C-vitamiini kogusele.

Kellele mõeldud?

 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalse immuunsüsteemi talitlusele
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele energiavahetusele
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata närvisüsteemi normaalsele talitlusele
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata E-vitamiini algvormi taastekkimisele
 • inimesed, kes soovivad suurendada raua imendumist organismis
 • füüsiliselt aktiivsed inimesed ja sportlased, kes soovivad kaasa aidata organismi kiiremale taastumisele
 • inimesed, kes soovivad tõsta vastupanuvõimet külmetustele, haigustele, viirustele

Annustamine: Võtta 1-2 tabletti päevas koos toiduga. C-vitamiin aitab kaasa raua preparaatide imenduvusele, mistõttu soovitame neid koos võtta. Kui võtad B12-vitamiini, siis soovitame tarvitada neid vähemalt 2 tunnise vahega, et mitte takistada imendumist.

Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:

1-2 tabletti %NRV*
C-vitamiin (l-askorbiinhape) 1000-2000 mg 1250-2500
Kibuvitsa pulber (Rosa canina) 50-100 mg
Tsitruse bioflavonoidide kompleks 50-100 mg

*%NRV- päevane võrdluskogus täiskasvanutel

Koostisosad: L-askorbiinhape, emulgaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, tsitruse bioflavonoidide kompleks, paakumisvastased ained (ränidioksiid ja magneesiumstearaat), mahuaine mikrokristalliline tselluloos, stabilisaator stearhape, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, kibuvitsa (Rosa canina) pulber. Sisaldab tsitruselisi.

Üle 1000mg C-vitamiini võib tundlikel inimestel põhjustada kergeid seedehäireid. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
C-vitamiin 1000 mg pikendatud vabanemisega N60 tabl. (Lamberts, UK)
19,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top