Vitamiin D3 4000 IU N200 kaps. (Natura Media, Soome)

36,00  (sisaldab KM-i)

Tugev D-vitamiin, mis võimaldab kiiresti tõsta D-vitamiini taset veres.

Natura Media D-vitamiin on väga väikeste kapslitena, mistõttu on neid kerge neelata. Lisaks on tegemist õlikapslitega, mis hõlbustab lahustada D-vitamiini organismis.

Eriti oluline on see vitamiin taimetoitlastele, lastele, rasedatele, vanemate inimestele ja tubastele inimestele. Puudus võib olla kõigil, kellel on ebaselgetel põhjustel lihase-, liigese- ja luuvalud, tujukus, meeleolu langus või kroonilise väsimuse sündroom, krooniline valu k.a. migreenivalu, nahahaigused, allergiad ja kes on sageli viirus- ja külmetushaigustes.

Jaga infot sõbraga:

D-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, mida on tarvis kaltsiumi imendumise parandamiseks, mis omakorda aitab säilitada terved luud ja hambad. D-vitamiin toetab ka immuunsüsteemi, annab energiat pimedal ajal, kaitseb väsimuse, depressiooni ja masenduse eest. D-vitamiin võib abiks olla ka erinevate nahaprobleemide puhul, näiteks akne, ekseem ja psoriaas. D-vitamiinil on suurema osa kudede ja rakkude jaoks toetav ja parandav toime. Organism toodab D-vitamiini, kui inimene on päikese käes. Eestis on päikest vähe ja toidust on raske kätte saada vajalikku kogust D-vitamiini – peame seda kindlasti lisaks tarbima.

D-vitamiini toime:
• Kaltsiumi imendumine ja reguleerimine (luud ja hambad). D-vitamiini puudusel alaneb kaltsiumi imendumine ja ladestumine luudesse, samuti luukoe uuenemine. See viib omakorda luukoe kaotusele ja luutiheduse vähenemisele, mille tagajärjel suureneb luumurdude tekke risk. Olukorra süvenemisel tekib osteoporoos. NB! D-vitamiini toimel toimuv kaltsiumi reguleerimine on tähtis ka närvisüsteemi funktsioneerimiseks ning ülivajalik fosfori imendumiseks, sest just fosfori abil toimub luustikuehitus.
• Annab energiat pimedal ajal, kaitseb kroonilise väsimuse sündroomi (kotid silmade all), depressiooni ja masenduse eest.
• Aitab kõikide nahaprobleemide korral. Leevendab aknet, ekseemi ja psoriaasi.
• Osaleb vererõhu reguleerimises.
• Võitleb kehakaalu tõusuga
• On leitud seos D-vitamiini ja vähi vahel. 60 aastat kestnud vähiuuringutes on selgunud, et riikides, kus on päikest rohkem, on vähkihaigestunute arv väiksem.

Näidustused: laste rahhiit, laste autism, skisofreenia, eesnäärmehäired, väsimus, ärrituvus, vähk, suhkruhaigus, neuropsühhiaatrilised tõved, talvine masendus, kõrge vererõhk, ülekaal,  kroonilised seljavalud, infarkt, insult.

KOOSTIS: Päevane annus (1 geelkapsel päevas) sisaldab: vitamiin D3 (kolekaltsiferoolina) 4000 IU ehk 100 mcg
Muud koostisosad: želatiin, päevalilleõli, glütserool.

KASUTAMINE
Toidulisandina täiskasvanutele 1 pehme geelkapsel päevas. Toodet on soovitav manustada koos toiduga või vastavalt toitumisnõustaja soovitustele. Ära ületa soovitatud kogust. Palun pane tähele: Kui olete rase või imetate, võtate ravimeid või teil on tervisehäire, konsulteerige enne toote manustamist oma arstiga.

Tootja: Natura Media OY

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Vitamiin D3 4000 IU N200 kaps. (Natura Media, Soome)Vitamiin D3 4000 IU N200 kaps. (Natura Media, Soome)
36,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top