Vitamiin D3 4000 IU N200 kaps. (Natura Media, Soome)

36,00  (sisaldab KM-i)

Tugev D-vitamiin, mis võimaldab kiiresti tõsta D-vitamiini taset veres.

Natura Media D-vitamiin on väga väikeste kapslitena, mistõttu on neid kerge neelata. Lisaks on tegemist õlikapslitega, mis hõlbustab lahustada D-vitamiini organismis.

Eriti oluline on see vitamiin taimetoitlastele, lastele, rasedatele, vanemate inimestele ja tubastele inimestele. Puudus võib olla kõigil, kellel on ebaselgetel põhjustel lihase-, liigese- ja luuvalud, tujukus, meeleolu langus või kroonilise väsimuse sündroom, krooniline valu k.a. migreenivalu, nahahaigused, allergiad ja kes on sageli viirus- ja külmetushaigustes.

D-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, mida on tarvis kaltsiumi imendumise parandamiseks, mis omakorda aitab säilitada terved luud ja hambad. D-vitamiin toetab ka immuunsüsteemi, annab energiat pimedal ajal, kaitseb väsimuse, depressiooni ja masenduse eest. D-vitamiin võib abiks olla ka erinevate nahaprobleemide puhul, näiteks akne, ekseem ja psoriaas. D-vitamiinil on suurema osa kudede ja rakkude jaoks toetav ja parandav toime. Organism toodab D-vitamiini, kui inimene on päikese käes. Eestis on päikest vähe ja toidust on raske kätte saada vajalikku kogust D-vitamiini – peame seda kindlasti lisaks tarbima.

D-vitamiini toime:
• Kaltsiumi imendumine ja reguleerimine (luud ja hambad). D-vitamiini puudusel alaneb kaltsiumi imendumine ja ladestumine luudesse, samuti luukoe uuenemine. See viib omakorda luukoe kaotusele ja luutiheduse vähenemisele, mille tagajärjel suureneb luumurdude tekke risk. Olukorra süvenemisel tekib osteoporoos. NB! D-vitamiini toimel toimuv kaltsiumi reguleerimine on tähtis ka närvisüsteemi funktsioneerimiseks ning ülivajalik fosfori imendumiseks, sest just fosfori abil toimub luustikuehitus.
• Annab energiat pimedal ajal, kaitseb kroonilise väsimuse sündroomi (kotid silmade all), depressiooni ja masenduse eest.
• Aitab kõikide nahaprobleemide korral. Leevendab aknet, ekseemi ja psoriaasi.
• Osaleb vererõhu reguleerimises.
• Võitleb kehakaalu tõusuga
• On leitud seos D-vitamiini ja vähi vahel. 60 aastat kestnud vähiuuringutes on selgunud, et riikides, kus on päikest rohkem, on vähkihaigestunute arv väiksem.

Näidustused: laste rahhiit, laste autism, skisofreenia, eesnäärmehäired, väsimus, ärrituvus, vähk, suhkruhaigus, neuropsühhiaatrilised tõved, talvine masendus, kõrge vererõhk, ülekaal,  kroonilised seljavalud, infarkt, insult.

KOOSTIS: Päevane annus (1 geelkapsel päevas) sisaldab: vitamiin D3 (kolekaltsiferoolina) 4000 IU ehk 100 mcg
Muud koostisosad: želatiin, päevalilleõli, glütserool.

KASUTAMINE
Toidulisandina täiskasvanutele 1 pehme geelkapsel päevas. Toodet on soovitav manustada koos toiduga või vastavalt toitumisnõustaja soovitustele. Ära ületa soovitatud kogust. Palun pane tähele: Kui olete rase või imetate, võtate ravimeid või teil on tervisehäire, konsulteerige enne toote manustamist oma arstiga.

Tootja: Natura Media OY

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Vitamiin D3 4000 IU N200 kaps. (Natura Media, Soome)Vitamiin D3 4000 IU N200 kaps. (Natura Media, Soome)
36,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top