Ginkgo Biloba Angio, kapslid N30 (Farmgrupp)

5,00  (sisaldab KM-i)

Ginko Biloba parandab aju vereringet ning aju hapniku ja glükoosiga varustamist.

Jaga infot sõbraga:

Ginkgo Biloba Angiot soovitatakse kasutada flavonoidide allikana, vitamiinide B1, B2 ja B6 lisaallikana. Ginko Biloba parandab aju vereringet ning aju hapniku ja glükoosiga varustamist. Suurendab organismi, eriti ajukoe vastupanuvõimet hüpoksiale, pärsib traumaatilise või toksilise ajuturse teket, parandab aju- ja perifeerset vereringet. Kompleksteraapias aitab see parandada mälu ja tähelepanu. Sellel on annusest sõltuv toime veresoonte seinale, laiendab väikseid artereid ja tõstab veenide toonust.

Koostis: Ginkgo Biloba ekstrakt, kapsli kest (želatiin), mikrokristalne tselluloos, titaandioksiid (värvaine), kollane raudoksiid (värvaine)), ränidioksiid (libisemisvastane aine), talk (libisemisvastane aine), kaltsiumstearaadi kaltsiumisool (libisemisvastane aine), püridoksiini vesinikkloriid, riboflaviin, tiamiini vesinikkloriid.

Kasutamine: Täiskasvanutele 1 kapsel päevas söögi ajal väikese koguse veega.
Kuuri kestus  1 kuu.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Tootja: OOO „Farmgrupp“, Venemaa

Maaletooja: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Ginkgo Biloba Angio, kapslid N30 (Farmgrupp)
5,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top