LIBRETIL, looduslik antidepressant, 375 mg kaps. N40 (Venemaa)

15,00  (sisaldab KM-i)

Looduslik antidepressant.
Rahustav, arütmiat leevendav, valu vaigistav, spasmolüütiline, hüpotensiivne (vererõhku alandav), kardiotooniline  südame toonust tõstev), langetab kesknärvisüsteemis erutusseisundeid, parandab vere tsirkulatsiooni ajus ja südames, tugevdab südamelihase kokkutõmbejõudu, lõõgastab spasme silelihastes.

Jaga infot sõbraga:

Kasutamine: psühhoemotsionaalsed häired, unetus, valud südame piirkonnas, südame löögisageduse tõus, pearinglus, epilepsia, premenstruaalne sündroom, migreen, allergia, ärritusseisundid, peavalu, klimakteersed häired, vegetovaskulaarne düstoonia (madal vererõhk, nõrkus, toonuse vähenemine, jõuetus).

Soovituslik annus: 1 tablett 2 korda päevas.

Koostis: Glütsiin, palderjani juurte ekstrakt, melissi ekstrakt, veiste südamerohu ekstrakt, baikali tihasheina juurte ekstrakt, humala käbid, magneesium, vitamiinid В1, В6, В12.

  • Glütsiin – aminohape, mis parandab aju tööd ja rahustab närvisüsteemi. Tal on neuromediaatori, antioksüdantsed ja antitoksilised omadused. Glütsiin kaitseb psühhoemotsionalse pinge, agressiooni, konfliktsuse, mittepiisava sotsiaalse adopteerituse, halva tuju, unehäirete, vegetovaskulaarsete häirete, magiusaisu ning insuldi eest. Väga kasulik on ta ajukahjustuste ja entsefalopaatia korral.

Entsefalopaatia on mittespetsiifiline termin, mis tähistab igasuguse päritoluga ulatuslikku aju struktuuri või talitluse häiret. Entsefalopaatia iseloomulikuks tunnuseks on vaimse seisundi häire. Sõltuvalt entsefalopaatia tüübist ja raskusastmest võib tekkida süvenev mäluhäire ning kognitiivsete (tunnetuslike) võimete langus, kontsentratsioonivõime langus, kerged isiksuse muutused. Hiljem võib seisund halveneda stuupori (tardumuse) ja koomani. Sageli kaasnevad sümptomid on rahutus, hallutsinatsioonid, tahtele allumatud lihasetõmblused, langetõvehood, tavaline on aju biovoolude aeglustumine, esinevad ka nüstagmid (silmatõmblused), treemor (värin), lihasatroofia (lihaste kõhetumus), dementsus, neelamisning kõnehäired.
Entsefalopaatiat võivad tekitada ajukasvaja või koljusisese rõhu tõus, bakterite ja viiruste elutegevus, ainevahetuse või närviraku mitokondrite (raku organellide) töö häire, kestev mürgiste ainetega kokkupuutumine (ravimid, kiiritus, värvid, lahustid, mõned metallid). Entsefalopaatiat põhjustavad samuti krooniline alatoitumus, aju hapnikupuudus või verevarustuse häire, samuti trauma.

  • Palderjani juurte ekstrakti kasutatakse, stressi, migreeni, vegetoneuroosi, neurasteenia, südame rütmihäirete ja tahhükardia korral.
  • Melissi ekstrakti kasutatakse unetuse, erutusseisundite, peavalude, migreeni ja neuralgia korral.
  • Humala käbid aitavad unetuse, neuroosi, kliimaksi probleemide ja premenstruaalse sündroomi puhul.
  • Veiste südamerohtu kasutatakse kui rahustavat ja kõrgendatud ärritusseisundi leevendajat, unetuse, südame-veresoonkonna neurooside, stenokardia, müokardiidi, kardioskleroosi, südamekloppimise ja aju põrutuste korral.
  • Baikali tihasheina juurte ekstrakt. Meditsiinis on teda kasutatud juba 2,5 tuhat aastat. Teda kasutatakse: kasvajate, põletike ja krampide korral ja kui viiruste vastast, palavikku alandavat ning verejookse peatavat taime. Ta aitab tõsta tuju ning suurendab töövõimet. Viimasel ajal soovitatakse teda kasutada unetuse, soolte põletike, aneemia, stomatiidi ja rasedustoksikoosi korral.
  • Magneesiumit soovitatakse kasutada järgnevate seisundite puhul: stress, krambid, osteoporoos, arütmia ja enne kirurgilisi sekkumisi. Magneesiumi osaluseta ei saa organismis toimida rohkem kui 300 biokeemilist reaktsiooni. Magneesiumit on tarvis lihasnõrkuse, närvisüsteemi kurnatuse, kroonilise väsimuse ja migreeni korral. Ta aitab ennetada ja leevendada pohmellisündroomi.
  • B-grupi vitamiinid toetavad südame ja vereringe tööd ning parandavad und. Nende defitsiit põhjustab dermatiite ja teisi naha haiguseid, apaatiat ja ärritust.
Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
LIBRETIL, looduslik antidepressant, 375 mg kaps. N40  (Venemaa)LIBRETIL, looduslik antidepressant, 375 mg kaps. N40 (Venemaa)
15,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top