GoRespiro kapslid N30 (Läti)

15,00  (sisaldab KM-i)

Toidulisand hingamisteedele. Sisaldab taimeekstrakte, pterostilbiini, kvertsitiini, lükopeeni ja vetikaid. Harilik mänd toetab hingamisteede tervist. Troopilise india viirukipuu (Boswelia) avaldab soodsat toimet kopsudele. Toode on soovitatav ka suitsetajatele. Aniis toimib suuõõne limaskesta rahustavalt, ning samuti on kasulik toime kurgule ja häälepaeltele.

Jaga infot sõbraga:

Kapslid hingamisteedele
Toidulisand taimeekstraktidega

Taimeekstrakte ning taimse päritoluga aineid sisaldav toode on mõeldud hingamissüsteemile. Harilik mänd lihtsustab hingamist. India viirukipuu aitab hoida hingamisteid heas tervises.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Päevane tarbimiseks soovitatav kogus 1 kapsel
Tarvitamine. Üle 12-aastased lapsed ja täiskasvanud võtavad 1 kapsli üks kord päevas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Sisaldus päevase annuse kohta
Päevane tarbimiseks soovitatav kogus (1 kapsel) sisaldab:
India viirukipuu ekstrakt (boswellia-happeid ≥65 %) 130 mg
Purpur-kannatuslille ekstrakt (12:1) 110 mg
Hariliku silmarohu ekstrakt (4:1) 83 mg
Hariliku aniisi ekstrakt (12:1) 50 mg
Kvertsetiin (taimse päritoluga) 20 mg
Hariliku männi ekstrakt (2:1) 20 mg
Pterostilbiin (taimse päritoluga) 20 mg
Hariliku luuderohu ekstrakt (5:1) 17 mg
Vetikate pulber (astaksantiini ≥5 %) 10 mg
Lükopeeni pulber (taimse päritoluga; lükopeeni ≥5 %) 10 mg

Koostisosad: India viirukipuu (Boswellia serrata) vaigu ekstrakt, purpur-kannatuslille (Passiflora edulis) viljade ekstrakt, želatiin (kapsli kest), hariliku silmarohu (Euphrasia officinalis) ürdi ekstrakt, hariliku aniisi (Pimpinella anisum) seemnete ekstrakt, kvertsetiin, hariliku männi (Pinus silvestris) koore ekstrakt, pterostilbiin, hariliku luuderohu (Hedera helix) lehtede ekstrakt, vetika (Haematococcus pluvialis) pulber, lükopeeni pulber, paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumsoolad, kapsli kesta toiduvärvid titaandioksiid ja indigotiin.

Hoiatused
Mitte kasutada ülitundlikkuse (allergia) korral toidulisandi mistahes koostisosa suhtes. Raseduse ja imetamise ajal kasutada pärast arstiga konsulteerimist. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Säilitamistingimused
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas, temperatuuril kuni 25 °C hoolikalt suletuna originaalpakendis. Hoida valguse ja niiskuse eest kaitstult.

Tootja, pakendaja, turustaja
SIA „LONGGO“, Kurbada 2A, Rīga, LV-1009, Läti.
Toodetud EL-s SIA „LONGGO“ tellimusel.

Päritoluriik: Läti

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
GoRespiro kapslid N30 (Läti)
15,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top