NAC aminohape (N-atsetüül-L-tüsteiin) 1200 mg N60 kaps. (Biocyte, Prantsumaa)

28,00  (sisaldab KM-i)

Innovaatiline toidulisand, mis põhineb aminohappel – N-atsetüül-L-tüsteiinil, mis on oluline element kõige tähtsama antioksüdandi glutatiooni tootmisel ja toetab organismi puhastumist ning immuunsüsteemi kui keha kaitsevõime tugevdamist.

Jaga infot sõbraga:

NAC ehk N-Atsetüül-L-Tsüsteiin on võimas antioksüdant, mis toimib otseselt vabade radikaalide, eriti hapnikuradikaalide püüdjana.

Sajad uuringud kinnitavad, et N-atsetüültsüsteiin toetab kopsude tööd ning on soovituslik vahend  hingamisteede haiguste korral. Antioksüdandina aitab NAC kompenseerida glutatiooni taset kopsudes, vähendada põletikku bronhiaaltorudes ja kopsukoes ning toimida ka rögalahtistina, vabastades sellega lima hingamisteedest.

N-atsetüültsüsteiini kasutataksegi seega lima lahustava ühendina hingamisteede haiguste korral, kuna see võib lagundada limas olevaid väävli kaksiksidemeid muutes need õhemaks ja lima lihtsamini väljutavaks. Seda eriti juhul, kui bronhides on põletik ja kopsudes lima produktsioon suurenenud.

NAC-i on kasutatud kasuliku ravimina järgmiste häirete korral nagu hingamisteede haigused, polütsüstiliste munasarjade sündroom, enneaegne sünnitus, atsetaminofeeni toksilisus, KRK (korduv raseduse katkemine), krooniline bronhiit, haavandiline koliit, maksavähk, lihaste vähene jõudlus, hemodialüüs, astma, Alzheimeri tõbi ja Parkinsoni tõbi.

Päevane annus (2 kapslit) sisaldab:

N-atsetüül-L-tüsteiin             1200 mg

Koostis: N-atsetüül-L-tsüsteiin (NAC); Taimset päritolu kapsli kest (Katmisaine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos); Emulgaator: rasvhapete magneesiumisoolad.

Kasutamine: 2 kapslit päevas klaasitäie veega.

Toidulisand ei asendada mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Ärge ületage soovitatud päevaannust. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. Ei soovitata rasedatele või imetavatele naistele ega alla 12-aastastele lastele arstiga nõupidamata. Hoida temperatuuril kuni 25 ° C tihedalt suletud pakendis, eemal päikesevalgusest.

Toodetud Prantsusmaal.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
NAC aminohape (N-atsetüül-L-tüsteiin) 1200 mg N60 kaps. (Biocyte, Prantsumaa)
28,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top