Reishi ehk Läikvaabiku ekstrakt (Ganoderma lucidum) 500 mg kapslid N50 (Hiina)

23,00  (sisaldab KM-i)

Reishi toetab veresoonkonna talitlust, vereringet  ning ainevahetust, aitab säilitada normaalset vere kolesteroolitaset. Tal on rahustav toime, mistõttu sobib hästi uneprobleemide korral. Preparaat tugevdab närvisüsteemi ja on seetõttu abiks vaimset tööd tegevatele inimestele, samuti vaimse väsimuse korral.

Jaga infot sõbraga:

Ganoderma e reishi seen (eestikeelse nimetusega punane läikvaabik) on olnud aastatuhandeid kasutusel hiina, jaapani ja korea traditsioonilises meditsiinis. Ganoderma toetab veresoonkonna talitlust, vereringet  ning ainevahetust, aitab säilitada normaalset vere kolesteroolitaset. Tal on rahustav toime, mistõttu sobib hästi uneprobleemide korral. Preparaat tugevdab närvisüsteemi ja on seetõttu abiks vaimset tööd tegevatele inimestele, samuti vaimse väsimuse korral.

Ganoderma üks toimetest on organismi immuunsuse tugevdamine, tänu millele on organism võimeline paremini võitlema nii väliste kui ka sisemiste haigustekitajatega. Seetõttu on hea kasutada teda organismi tugevdamiseks erinevate, ka onkoloogiliste haiguste korral.

Koostisosad: läikvaabik (Ganoderma lucidum), taimne hüdroksüpropüülmetüültselluloos ja vesi (kapsli kest).

Kasutamine: Täiskasvanud: 1 kapsel 2 korda päevas // Noorukid: 1 kapsel 1-2 korda päevas // Lapsed alates 3 a. 1 kapsel 1 kord päevas. // Võtta enne sööki klaasi veega

1 kapsel sisaldab: Ganoderma lucidum (läikvaabiku  ekstrakt) 500 mg.

Maaletooja: Dao OÜ, Tulika 19, Tallinn, Harjumaa, Eesti

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Reishi ehk Läikvaabiku ekstrakt (Ganoderma lucidum) 500 mg kapslid N50 (Hiina)
23,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top