Kaalium & magneesium (pikendatud vabanemisega) Potassium with Extend-Release Magnesium N60 (L.Extension, EU)

28,00  (sisaldab KM-i)

Kasutegurid:

  • Aitab hoida vererõhu normi piires
  • Magneesium soodustab tervislikku verevoolu, lõdvestades veresoonte silelihaseid
  • Kaaliumi soodustab südame-veresoonkonna tervist, soodustades veresoonte laienemist ja kiirendades liigse naatriumi väljutamist
Jaga infot sõbraga:

Magneesium ja kaalium on mõlemad vajalikud normaalse vererõhu säilitamiseks. Enamik inimesi ei saa toidu kaudu piisavalt mõlemat üliolulist mineraali. Life Extension® pikendatud vabanemisega magneesiumiga kaalium on uudne magneesiumi / kaaliumi toidulisand, mis soodustab südame-veresoonkonna tervist ja aitab vererõhku reguleerida.

Miks see töötab?
Pikendatud vabanemisega magneesiumiga kaaliumi valmistatakse nii magneesiumoksiidi kui ka magneesium tsitraadiga. See on koostatud nii koheseks kui ka pikemaks imendumiseks, et tagada maksimaalne toime tervisele.

Magneesium
Keha kasutab seda mineraali umbes 300 erineva bioloogilise reaktsiooni jaoks. See soodustab südame-, arterite- , luude- , lihaste tervist ja palju muud. Magneesium aitab säilitada vererõhutaset normi piires, lõdvestades veresoonte silelihaseid, toetades veresoonte tööd ja sellega alandades põletiku reaktsiooni. Magneesium aitab kaaliumi ja kaltsiumi transportida läbi rakumembraanide, mis tagab korras südamerütmi ja toetab südame-veresoonkonna tervist.

Kaalium
Kaalium osaleb paljudes samades bioloogilistes reaktsioonides nagu magneesium: toetab veresoonte laienemist, mis omakorda tagab hea verevoolu. See mineraal ergutab keha liigest naatriumi uriini kaudu väljutama, mis on kasulik südame-veresoonkonna tervisele.

Kasutamine: Võtke üks (1) kapsel üks või kaks korda päevas koos toiduga või ilma või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele.

Päeva doos (1 kapsel) sisaldab:

  • Magneesium (ZümXR® magneesiumoksiidina, magneesiumtsitraadina) 250 mg
  • Kaalium (kaaliumkloriidina) 99 mg

GMO-vaba
ZümXR® on registreeritud kaubamärk ja patentidega kaitstud.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral toote koostisosade suhtes. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Tootja: Life Extension, EU

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Kaalium & magneesium (pikendatud vabanemisega) Potassium with Extend-Release Magnesium N60 (L.Extension, EU)Kaalium & magneesium (pikendatud vabanemisega) Potassium with Extend-Release Magnesium N60 (L.Extension, EU)
28,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top