Kehakaalu ohjeldamise geenitest (Genorama)

155,00  (sisaldab KM-i)

Geenitesti tulemustest on kasu nii neile, kes soovivad kaalu langetada kui ka neile, kellel veel kaalu- ega terviseprobleeme ei avaldu. Oma riske ning eelsoodumusi teades on lihtsam teha kogu eluks õigeid valikuid.

Jaga infot sõbraga:

Geenitesti tulemustest on kasu nii neile, kes soovivad kaalu langetada kui ka neile, kellel veel kaalu- ega terviseprobleeme ei avaldu. Oma riske ning eelsoodumusi teades on lihtsam teha kogu eluks õigeid valikuid.

Kehakaalu ohjeldamise geneetiline test näitab: kas esineb pärilikku eelsoodumust rasvumisele, kuidas toimub rasvade ja süsivesikute ainevahetus organismis , milline on kehalise aktiivsuse mõju kehakaalule

Kehakaalu ohjeldamise geneetilise testi tegemine on väga lihtne! Analüüsi tegemiseks tuleb võtta steriilse vatipulgaga põse limaskestalt põsekaabe, lasta sellel kuivada ning seejärel proov ümbrikul märgitud aadressile laboratooriumisse saata

Geneetilised iseärasused määravad: milline on inimese risk muutuda ülekaaluliseks juhul, kui ta puutub kokku ebasoodsa keskkonnaga (näiteks liigne söömine, vähene liikumine), kuidas organism reageerib kaalu langetavale dieedile ja füüsilisele koormusele.

Ühes geenis võivad avalduda nii neutraalne kui ka riskialleel. Riski avaldumise tõenäosus on suurem juhul, kui riskialleelidega geene on mitu, eriti kui sellega kaasneb istuv eluviis ja toidutarbimine on suurem kui energiakulu.

Kehakaalu ohjeldamise geneetilise testi tulemuste põhjal saad teada:
  • kas sul esineb pärilik rasvumisrisk;
  • kui suur on risk ülekaalu tekkimiseks;
  • kas ülekaalulisuse korral on olemas risk teist tüüpi diabeedi kujunemiseks;
  • kas täiskõhutunne tekib kiiresti või aeglaselt;
  • kuidas sinu organism omastab toidurasvu ja süsivesikuid;
  • kas rasvade imendumine on kiire või aeglane;
  • kas süsivesikute tarbimine põhjustab suuremat riski ülekaalulisuse tekkimiseks;
  • kui efektiivselt suudab sinu organism treeningu käigus rasvu põletada;
  • milline on kehalise aktiivsuse mõju sinu kehakaalule;

Vaata ka proovi võtmist tutvustavat videot.

Genorama OÜ on Eesti ettevõte, mis tegeleb geneetilise testimisega, fookuses on  tervisetoitumise ja haigus soodumustega seotud geenitestid. Testidega on võimalik kindlaks teha erinevate haiguste ja ülekaalu tekkeriske ning toidutalumatuse riske. Samuti võib geenitesti tulemuste põhjal anda soovitusi toitumis- ja liikumisharjumuste muutmiseks.

Genorama on geeniteste teinud alates 2008. aastast. Kompetentsed ja laialdaste kogemustega spetsialistid tõlgendavad geneetilise informatsiooni lihtsaks ja selgeks vastuseks ning aitavad seeläbi inimestel teha teadlikke otsuseid oma tervisekäitumise kohta.

Genorama labor on meditsiiniteenuseid osutav labor (Terviseameti tegevusluba nr L04150). Geneetilise testimise teostamisel järgitakse tunnustatud kvaliteedistandardeid, mida tõendab ettevõttele väljastatud ISO 9001:2015 sertifikaat. Kõrgetasemelise testimise tagamiseks osaletakse regulaarselt rahvusvahelistes kvaliteedi kontrolli võrdluskatsetes.

Kasutusviis

Välispidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Kehakaalu ohjeldamise geenitest (Genorama)
155,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top