L-arginiin 1000 mg N90 tabl. (Lamberts, UK)

32,00  (sisaldab KM-i)

L-arginiin aminohappe tarvitamine sobib:

  • südame töö ja veresoonkonna toetamiseks
  • viljakusega seotud probleemide abistamiseks
  • erektsioonihäirete korral
Jaga infot sõbraga:

Aminohappeid kasutatakse kehas proteiinide ehk valkude tootmiseks, mis on hädavajalikud rakkude moodustumiseks, lisaks sisalduvad need hormoonide, ensüümide, neurotransmitterite ning antikehade biokeemilises struktuuris.

Keha kasutab arginiini lämmastikoksiidi tootmiseks. Lämmastikoksiid lõõgastab veresooni, on oluline keha vereringe säilitamiseks ning seega omab olulist rolli kogu südame-veresoonkonna toimimises.

Arginiini on vaja paljude hormoonide vabastamiseks, milleks on näiteks glükagoon ja insuliin ning on vajalik optimaalseks kasvamiseks osaledes ka kasvuhormoonide vabastamisel. Arginiin aitab kaasa ka haavade paranemisele ja on seotud ammoniaagi eemaldamisega kehast.

Lamberts L-arginiin on puhas, vabas vormis aminohape, mis imendub kehas ilma lagundamiseta seedeendüümide poolt. Igas tabletis sisaldub 1000 mg L-arginiini HCI (vesinikkloriid).

Kes võiksid Lamberts L-arginiin tablette tarvitada:

  • inimesed, kellel esineb südameprobleeme
  • mehed, kellel on erektsioonihäired
  • mehed, kellel on viljakusprobleemid
  • naised, kellel on viljakusprobleemid
  • täiskasvanud enne ja pärast operatsiooni

Annustamine: Soovitatav on võtta 1 kuni 4 tabletti päevas koos vee või mahlaga, vältida piima. Kõige parem on arginiini võtta pool tundi enne sööki või enne magama minekut. Viljakuse täiendavaks toetamiseks on soovitatav võtta juurde ka tsinki ja seleeni. Verevarustuse toetamisel võib täiendavat abi saada Ginko biloba-st.

Päevane annus 1-4 tabletti sisaldab:
L-arginiin HCI (vesinikkloriid) 1000-4000 mg

Koostisosad: L-arginiin vesinikkloriid, stabilisaator kaltsiumkarbonaat, tselluloos, modifitseeritud tärklis, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastane aine ränidioksiid, stabilisaator steariinhape, paakumisvastane aine magneesiumstearaat.

Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Toodet ei soovitata lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.
Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
L-arginiin 1000 mg N90 tabl. (Lamberts, UK)
32,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top