L-Arginiin FORTE 850 mg kapslid N90 (Swanson, USA)

21,00  (sisaldab KM-i)

L-Arginiin:

  • Antioksüdantne aminohape, mis soodustab lämmastikoksiidi tootmist, mis aitab hoida veresooned laienenud, et tagada tervislik verevool
  • Toetab meeste reproduktiivset ja seksuaaltervist
Jaga infot sõbraga:

Kogu kehas on arterite, veenide ja kapillaaride keerukas süsteem, mille kaudu veri transpordib rakkudesse toitaineid, kannab soojust keha sisemusest nahale ja liigutab jäätmeid väljutuskanalitesse. Vereringesüsteem on nagu tiheda liiklusega maanteede võrgustik, mis hoiab kõik keha komponendid omavahel ühenduses. Meie eesmärk on säilitada veresoonte seisund ja toonus, et liiklus voolaks vabalt. L-arginiin on antioksüdantne aminohape, mis aitab soodustada lämmastikoksiidi tootmist, ühend, mis aitab hoida terveid veresooni laienenud, et soodustada verevoolu. Iga kapsel sisaldab 850 mg L-arginiini.

Kasutamine: 1 kapsel päevas koos veega.

Päevane annus (1 kapsel) sisaldab:

Toimeaine Kogus % päevane väärtus
L-Arginiin 850 mg *

Päevane väärtus ei ole kindlaks määratud.

Muud koostisosad: Želatiin, mikrokristalliline tselluloos (taimsed kiudained), magneesiumstearaat, ränidioksiid.

Tootja: Swanson Health Products Inc., USA

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
L-Arginiin FORTE 850 mg kapslid N90 (Swanson, USA)
21,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top