L-trüptofaan – meeleolu ja une parandamiseks (500mg), 60 kapslit (Poola)

29,00  (sisaldab KM-i)

  • Hea toode igapäevaseks tarbimiseks
  • Omab lõõgastavat toimet
  • Hoiab meeleolu positiivsena
  • Soodustab head und
Jaga infot sõbraga:

L-trüptofaan on asendamatu aminohape, mida inimorganism ise toota ei suuda kuid mis aitab organismil toota valke ja teatud aju signaale edastavaid kemikaale. See tähendab, et oluline on trüptofaani toidust või toidulisanditest saada. Organism muudab L-trüptofaani ajukemikaaliks, mida nimetatakse serotoniiniks. See aminohape on vajalik melatoniini, niatsiini ning serotoniini sünteesiks ning läbi selle stressi leevendamiseks ning meeleolu- ja une parandamiseks.

Soovitatav on trüptofaani kasutamisel alustada väiksematest kogustest ning seejärel seda järk-järgult suurendada. Trüptofaani liigne tarvitamine võib aga põhjustada unisust ning pearinglust. Samuti on üledoosi sümptomite hulgas kõhuvalu, oksendamine, kõhulahtisus, peavalu, udune nägemine ja iiveldus.

Koostisosad: L-trüptofaan, tselluloosi kapsel – glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos (HPMC).

Päevane annus 1 kapsel sisaldab: L-trüptofaani 500mg

Kasutamine: 1 kapsel 1x päevas, 60 minutit enne magamaminekut koos vähese veega. .

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
L-trüptofaan – meeleolu ja une parandamiseks (500mg), 60 kapslit (Poola)
29,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top