Liigestele ja kõhredele AquaSource Flexibility kapslid N60

51,00  (sisaldab KM-i)

Toidulisand, mis on loodud eesmärgiga optimaalselt toetada liigeseid, aitab parandada meie liigeste paindlikkust ja liikuvust, ennetades kulumist ja põletiku tekkimist liigestes. AquaSource Flexibility sisaldab ainulaadset ja patendeeritud kombinatsiooni looduslikest koostisosadest, mis on vajalikud ja kasulikud liigeste tervisele.

Kõik vajalik on koondatud mugavasse kapslisse: orgaanilised kollageen ja kondroitiin, Regenasure ® glükoosamiinvesinikkloriid, Celadrin®, Benolea® –  eriline oliivi lehtedest saadud ekstrakt, Opti-MSM®, Humala ekstrakt (Humulus lupus), Aloe Vera. Kõrge kvaliteediga orgaanilised kollageen ja kondroitiin, need kaks väga olulist komponenti ja vajalikku toitainet, et uuendada kõhre kude.

Jaga infot sõbraga:

Regenasure ® glükoosamiinvesinikkloriid on parim looduslik Glükoosamiin, mis on täna saadaval. Glükosamiin aitab kudede ülesehitusel, kudede vedeliku hoidmisel, kindlustab kõhre taastumise ja annab liigesele vastupidavuse. Teiseks eeliseks Regenasure ® avastamise ajast on, et ta ei ole saadud mere koorikloomadest ja ei sisalda raskemetalli ühendeid. Eriline Regenasure ® tootmisprotsess teeb Glükoosamiini omastavuse märgatavalt kõrgemaks (kuni 83%), kui tavalisel glükoosamiinsulfaadil (65%).

Celadrin® on nagu õli liigestele. Aine on patenteeritud kui spetsiaalne kompleks rasvhapetest, mis ennetab liigese kulumist, põletiku tekkimist ja valu. Tugevdab ühendavaid kudesid, parandab liigesemäärde kvaliteeti ja taastab liigese liikuvuse ja paindlikkuse. Katsed on näidanud, et Celadrin ® ja glükoosamiin loovad loodusliku sünergia liigeste tervises.
Benolea® on eriline oliivi lehtedest saadud ekstrakt, mis parandab vere voolu liigestes, stimuleerides immuunsust ja tal on eriti efektiivne põletiku vastane toime (sh seeninfektsioonide vastane).

Opti-MSM® aitab enamuste liigespõletike, vigastuste, valu ja turse puhul. Ta ühendab komponente, mis on eriti tähtsad ühendavate kudede, kõõluste ja liigeste tugevuse tagamiseks.

Hops Extrakt / Humala ekstrakt (Humulus lupus) ekstraktil on põletiku vastane toime ja ta ennetab põletikku, sest aitab liigeskõhrel taastuda.

Aloe Verat on kasutatud sajandeid kui põletikuvastast ja paistetust alandavat taime. Spetsiaalne ekstrakt (200:1), toetab kõiki toimeaineid.

Kasutamine: liigeste igapäevaseks toetuseks, pikema aja jooksul: 2 kapslit päevas koos toiduga. Tõsiste kaebuste puhul kuni 4 kapslit päevas. Kaebuse taandudes edasi võtta 2 kapslit päevas.

Tootja: AquaSource Algae Group Plc (Ireland. Dublin)
AquaSource asutati 1994.a., David Howell ja Robert Davidson poolt, kes on kaks juhtivat homöopaati Inglismaal.

Maaletooja: AquaSource OÜ

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Liigestele ja kõhredele AquaSource Flexibility kapslid N60
51,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top