Maitake (Grifola frondosa) N60 kaps. (Fungo Ši)

43,00  (sisaldab KM-i)

Hinnatud Geišade seent on kasutatud kasvajaliste moodustiste, naiste hormonaalsete muutuste (PMS menstruatsioonieelne sündroom, endometrioos, kliimaksiga seotud vaevused), ülekaalu ja mastopaatia korral.

Jaga infot sõbraga:

Maitake- jaapani geišade seen

„Tantsiv seen” – nii kutsutakse teda Jaapanis, kuid rohkem on tuntud kui jaapani geišade seen. Tal on neli imelist omadust, mille eest teda hinnatakse jaapani naiste poolt alates õhkkergetest geišadest kuni pereemadeni välja.

 • Aitab kaalu alandamisel!
  Võime alandada kaalu annab Maitakele nime jaapani geišade seen. Õhulised geišad, arvestades jaapani etiketi iseärasusi, sajandi keskel, pidid sööma kõiki külaliste poolt pakutud toite. Sellega nad tõestasid, et selles asutuses ei ole kavatsusi õiendada arveid auväärsete külalistega ja kui keegi on puistanud toitu mürki, siis kannatab vaene geiša. Võib olla oleks see geiša jaoks hukutav, aga figuuri tuli tal hoida. Siin tuli talle abiks seen maitake. Igal geišal oli alati valmis selle seene pulber: nad puistasid seda enda toidusse, jõid tõmmist või maitake nastoikat. Nad olid nõtked ja õhulised, kuigi sõid palju kaloreid. Kui imelik see ka ei tunduks, kuid 20. sajandi Jaapani Jamaguchi Naiste Kolledžis otsustati teaduslikult tõestada maitake seene omadusi. Kontrolliti harilikult rottide peal. Natuke aega hiljem tegeleti tõsiste uuringutega ühes Tokyo kliinikus 30 ülekaalulise inimesega, kes said dieedi ajal seeni, see näitas, et patsiendid kaotasid 2,5 – 14 kilo 8 nädalaga. Lisaks maitake seentele ei muutnud nad oma ratsioonis midagi.
 • Vähendab kliimaksi kõrvalnähtusid naistel!
  Teiseks imeliseks omaduseks aitab vähendada kliimaksi kõrvalnähtusid naistel. Nende seente sissevõtmine aitab alandada vere juurdevoolu, higistamist, ärrituvust naise kliimaksiaegse ümberehituse käigus. Peale selle aitab viia organismist välja kolesteriini.
 • Leevendab premesntruaalseid häireid!
  Kolmas võime – aitab alandada ja likvideerida ebameeldivaid sümptome enne menstruatsiooni: ärrituvust, pikki valuhooge, peavalusid, nõrkust ja väsimust.
 • Vähendab naiste healoomulisi kasvajaid!
  Neljas omadus – võib väheneda või peatuda healoomulised kasvajad naise organismis (müoomid, fibromüoomid).

Tarvitamine: maksimaalselt 2 kapslit 3 korda päevas toidukordade vahel klaasi veega vähemalt 2 kuud. Pikemal (6 kuud)  ja profülaktilisel eesmärgil 2 kapslit õhtul (ööseks).

Frirma Fungo Ši tooted on sertifitseeritud ning omavad müügiluba Eestis.
Ei ole ravim ega asenda täisväärtuslikku toitumist.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Maitake (Grifola frondosa) N60 kaps. (Fungo Ši)Maitake (Grifola frondosa) N60 kaps. (Fungo Ši)
43,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top