Maksa toetuseks – dihüdrokvertsetiin, maarjaohaka ja betuliiniga N60 kaps. (Altaved)

26,00  (sisaldab KM-i)

Dihüdrokvertsetiin, maarjaohakas ja betuliin aitavad kaitsta maksa, soodustada selle taastumist ja parandada üldist maksafunktsiooni, mistõttu kasutatakse neid maksaprobleemide ennetamisel ja ravis.

Jaga infot sõbraga:

Maarjaohaka ekstrakt – peamine mõju ja omadused on suunatud maksa, sapipõie ja sapiteede puhastamisele, mis mõjutab kogu organismi funktsionaalsust. Maarjaohakal on maksa (maksarakke) kahjulike ainete eest kaitsev ja maksarakkude taastumist kiirendav (silimariini – flavolignaaninde toimel) ning maksarakkude välipinda stabiliseeriv toime, aga ka põletiku- ja vähivastane (eesnäärme kartsinoom) toime. Maarjaohakat on pikka aega kasutatud erinevate maksakahjustuste ja maksahaiguste profülaktikas.

Betuliinil  –  on kliiniliselt tõestatud raviomadused, see normaliseerib maksafunktsiooni, alandab kolesterooli, transaminaaside taset ja omab võimet alandada veresuhkru taset.

Betuliin on looduslik hepatoprotektor (maksarakkude kaitsja), tõhus ägedate ja krooniliste maksakahjustuste korral paljudel põhjustel; vähendab vere kolesteroolitaseme ja aterosklerootiliste naastude hulka veresoontes. Näidustatud diabeedi korral – vähendab veresuhkrut ja hoiab seda normaalsena.

Artišoki ekstrakt – omab spasmolüütilist (lõõgastavat) ja valuvaigistavat-, toonust suurendavat – ja üldist tugevdavat toimet. See on suurepärane maksa töö parandaja alkoholi-, toksiinide-, toidu- ja muude mürgituste mõjude vastu. Seda kasutatakse ka sapipõie põletiku-, sapikivitõve- ja maksatsirroosi sümptomite leevendamiseks.

Kasutamine: Täiskasvanutele 1 kapsel (500 mg) 2 korda päevas koos toiduga, väikese koguse vedelikuga alla neelates. Kuuri kestus on 1 kuu, 10 päeva pärast võib kuuri korrata.

Koostis: maarjaohaka ekstrakt 300 mg, betuliin 250 mg, artišoki ekstrakt 50 mg, vitamiinid: B4 (koliin) 50 mg, (vitamiinid; B6, C, D3, K, mineraalid: mangaan, tsink, magneesium 325 mg), kaltsium, dihüdrokvertsitiin 25 mg.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Maksa toetuseks – dihüdrokvertsetiin, maarjaohaka ja betuliiniga N60 kaps. (Altaved)
26,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top