Meestele Sanoprost TR tabl. N60 (Santegra)

29,00  (sisaldab KM-i)

Toidulisand Sanoprost TR on loodud spetsiaalselt meestele nende tervise säilitamise ja elukvaliteedi parendamise eesmärgil.

50% 50-aastastest ja peaaegu 90% 70-80-aastastest ja vanematest meestest kannatavad eesnäärme healoomulise hüperplaasia tõttu, paljud vajavad kirurgilist sekkumist. Lisaks sellele on viimastel aastatel suurenenud eesnäärme põletikuliste haiguste (prostatiit) arv.

Sanoprost TR koostisse kuuluvad rahvameditsiinis hästi tuntud ravimtaimede ekstraktid: kääbuspalm, aafrika ploomipuu ja kõrvenõges. Neid kasutatakse traditsiooniliselt kuseteede korrashoiu toetamiseks. Toote väljatöötamisel kasutati tootmise uusimat tehnoloogiat, tagamaks pikaaegse toime efekti.

Sanoprost TR on rahvameditsiini ja uusima tehnoloogia saavutuste unikaalne kombinatsioon, tänu millele jõuavad organismi looduslikud bioaktiivsed ained, mida on kerge omastada ja mis on organismile ülimalt soodsad.

Jaga infot sõbraga:

Kääbuspalmi (Serenoa repens) on kasutatud meeste suguaktiivsuse tõstmiseks mitmeid sajandeid ja see suurendab sperma produktsiooni. Taimel on ka antiseptilised omadused, seda kasutatakse kuseeritust stimuleeriva vahendina. Kuid kõige efektiivsem on kääbuspalm eesnäärme healoomulise hüperplaasia sümptomite leevendajana.
Kääbuspalmi marjade ekstrakt, mis kuulub Sanoprost TR koostisse, sisaldab fütosteroole, mis aeglustavad prostata rakkude kasvu. Enamik uurimustöödest on näidanud, et selle ekstrakti kasutamine soodustab eesnäärme vähenemist ja kuseerituse parenemist.

Aafrika ploomipuu (Prunus africana) on Euroopas kasutusel 1970 aastatest. Taim aitab parendada eesnäärme funktsioone. Aafrika ploomipuu koorel on põletikuvastased ja uriini eritumist soodustavad omadused, samuti aitab see eemalduda ladestunud kolesteriinil, mis on eesnäärme hüperplaasiale iseloomulik nähtus.

Kõrvenõgese (Urtica dioica ) efektiivsust prostata põletike ja hüperplaasia puhul on tõestanud uusimad uurimused. Tänaseks on üle 20 kliinilise katsetuse näidanud, et kõrvenõgese juur, kas üksi või koos teiste taimedega, aitab vähendada eesnäärme hüperplaasia ja prostatiidi sümptomeid.
Kui prostatiidi puhul tarvitatakse põletikuvastase vahendina kõrvenõgest, siis eesnäärme hüperplaasia raviks käivitub täiesti teistsugune mehhanism.

Mis mõjutab eesnäärme kasvu? Hormoon dihüdrotestosteroon. See moodustub testosteroonist, mõjutatuna ferment 5-alfa reduktaasist. Aastatega 5-alfa reduktaasi aktiivsus suureneb, mis omakorda käivitab dihüdrotestosterooni tekke. Kliinilised katsed näitasid, et kõrvenõgese juurte ekstraktil on omadused peatada testosterooni üleminekut dihüdrotestosterooniks (inhibeerides fermente, mis üleminekut võimaldavad).
Nende uurimuste tulemuseks on suurepärased uudised miljonitele meestele, kes põevad eesnäärme hüperplaasiat.

Sanoprost TR:

  • kasutatakse eesnäärme tervise taastamiseks
  • kergendab healoomulise eesnäärme hüperplaasia ja prostatiidi sümptomeid
  • omab antiseptilist toimet
  • soodustab uriinikoguse suurenemist ja maksimaalset väljavoolu, vähendab jääkuriini kogust
  • tõstab meeste suguaktiivsust
  • omab kauakestvat toimet

KOOSTIS: (ühes tabletis): kääbuspalmi (Serenoa repens) standardiseeritud ekstrakt (8:1) marjad (90% steriine ja vabu rasvhappeid) – 160mg, aafrika ploomipuu (Prunus africana) ekstrakt (4:1) koored (25% steriine) – 50mg, kõrvenõges (Urtica dioica) koorte ekstrakt (25:1) – 120mg.

NÄIDUSTUSED: eesnäärme tervisliku seisundi toetamine, uriini eritumise häired, põletikulised protsessid ja uriini eritumise seiskumise ilmingud, hüperplastilised protsessid eesnäärmes, suguaktiivsuse langus, sperma kvaliteedi halvenemine.

VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus

TARVITAMINE: 1 tablett 2 korda päevas söögi ajal koos klaasitäie veega

SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC.
Tootja: Santegra INC, USA

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Meestele Sanoprost TR  tabl. N60 (Santegra)Meestele Sanoprost TR tabl. N60 (Santegra)
29,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top