Prelox erektsiooni tabletid meestele N60

44,00  (sisaldab KM-i)

Toidulisand Prelox® on meestele mõeldud kliiniliselt testitud patenteeritud toode, mis sisaldab Pycnogenoli ja aminohapet L-arginiin.

Need toimeained stimuleerivad verevoolu suguelundite piirkonnas, soodustades loomulikul teel erektsiooni teket ja organismi reageerimist seksuaalsele stimulatsioonile.

Jaga infot sõbraga:

L-arginiin on aminohape, mis on organismis lämmastikoksiidi allikaks. Pycnogenol on looduslik antioksüdant, mida toodetakse prantsuse merimänni koorest. Pycnogenolil on kliinilistes uuringutes tõestatud artereid laiendav toime L-arginiini lämmastikoksiidiks muutva ensüümi aktiveerimise teel. Prelox® on 100% looduslik, omamata toksilist toimet ega tõsiseid kõrvaltoimeid.

-Patenteeritud preparaat, mille toimeained suurendavad lämmastikoksiidi tootmist ja stimuleerivad verevoolu
-Ohutu ja 100% looduslik vahend, mis toetab meeste seksuaalset võimekust
-Maksimaalne toime avaldub peale neljanädalast kasutamist
-Toime tõestatud mitmete uuringutega
-Sobilik taimetoitlastele

Kasutamine
Esimesel kahel nädalal võtta 2 tabletti kaks korda päevas. Alates kolmandast nädalast 1 tablett kaks korda päevas või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele, et säilitada paranenud seksuaalset võimekust. Preloxi maksimaalne toime peaks saabuma pärast neljanädalast kasutamist.

Sisaldus päevase annuse kohta
Kaks tabletti sisaldab: L-arginiin L-aspartaat 1400 mg, tauriin 100 mg, püknogenool 40 mg.
Neli tabletti sisaldab: L-arginiin-L-aspartaat 2800 mg, tauriin 200 mg, püknogenool 80 mg.

Koostisosad
Üks tablett sisaldab: L-arginiin L-aspartaat 700 mg, tauriin 50 mg, püknogenool 20 mg.
L-arginiin-L-aspartaat. Mahuaine: mikrokristalne tselluloos/ränidioksiid, mikrokristalne tselluloos. Tauriin. Paakumisvastane aine: ränidioksiid, glütserüüldibehenaat. Pycnogenol® (prantsuse merimänni koore kuivekstrakt). Paakumisvastane aine: kroskarmelloos-naatrium, magneesiumstearaat. Glaseeraine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, polüdekstroos. Toiduvärv: titaandioksiid. Glaseeraine: talk, maltodekstriin, keskmise ahelaga triglütseriidid. Toiduvärv: briljantsinine FCF, indigokarmiin, alluurpunane AC*. *Alluurpunane võib omada negatiivset toimet laste aktiivsusele ja keskendumisvõimele.

Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ravimeid kasutavad patsiendid peaksid enne toidulisandi kasutamist pidama nõu arstiga. Hoida toatemperatuuril kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

Tootja esindaja Eestis: Pharma Nord Eesti OÜ, Allika tee 7-203, Peetri alevik, Rae vald, 75312

 

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Prelox erektsiooni tabletid meestele N60Prelox erektsiooni tabletid meestele N60
44,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top