Oilesen Forte D3-vitamiin kanepiseemneõliga N60 (Šveits)

19,00  (sisaldab KM-i)

Vitamiin D ja kanepiseemneõli aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja hoida lihaste talitlust normaalsena. D-vitamiin aitab vähendada kehahoiaku ebastabiilsuse ja lihasnõrkusega seotud kukkumisohtu. Kukkumine on 60-aastaste ja vanemate meeste ja naiste luumurdude riskitegur. Luumurdudel on mitmeid riskitegureid ning ühe riskiteguri muutmisel võib olla kasulikku mõju.

Jaga infot sõbraga:

Mis on kanepiseemneõli? Kanepi (Cannabis sativa L.) seemneid on inimtoiduna kasutatud sajandeid. Nendes seemnetes on palju toitaineid ja nad on rikkad polüküllastumata rasvhapete poolest. Kõige kasulikum on kanepiseemneõli selle ainulaadse koostise tõttu. Toidukvaliteediga kanepiseemneõli ei sisalda psühhoaktiivseid aineid, mida võib väikestes kogustes leida muudest taimeosadest.

Milline on kanepiseemneõli roll?
 • Kanepiseemned sisaldavad ligikaudu 30% polüküllastumata rasvhappeid sisaldavat õli.
 • Kanepiseemneõli sisaldab üle 80 % polüküllastumata rasvhappeid. Polüküllastumata rasvhappeid ei saa organismis sünteesida ja need on bioloogiliste ühendite tootmiseks hädavajalikud, seetõttu nimetatakse neid asendamatuteks rasvhapeteks.
 • Kaks asendamatut rasvhapet – linoolhape, tuntud ka kui omega-6 rasvhape ja alfa-linoleenhape, tuntud ka kui omega-3 rasvhape, moodustavad kanepiseemneõlis suurema osa rasvhapetest.
 • On üldteada, et ainulaadse koostise tõttu aitab kanepiseemneõli kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.
 • Kuumutamisel kaotab kanepiseemneõli oma eelised, kuid külmpressitud õli säilitab endas olulised ained.
Mis on D-vitamiini roll?
 • D-vitamiinil on meie kehas mitu rolli ning kõige olulisem neist on säilitada piisav kaltsiumi ja fosfori kontsentratsioon, mis on oluline rakusiseste funktsioonide, luude mineralisatsioonide ning närvide- ja lihaste toimimiseks. D-vitamiin aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori imendumisele peensooles ning kaltsiumi sisaldusele veres.
 • D-vitamiin on eriti oluline imikutele ja väikelastele, sest sellel on tähtis osa luude ning hammaste arengus. D-vitamiini puuduse korral imendub ainult umbes 15 % kaltsiumit ja 60 % fosforit ning seetõttu ongi D-vitamiin hädavajalik laste luude ja hammaste normaalseks arenguks ning kasvuks.
 • Piisav kogus D-vitamiini ja kaltsiumit on väga oluline lapsepõlves ning noorukieas, mille käigus luud koguvad kaltsiumit, muutuvad tugevamaks ning kasvavad intensiivselt; see määrab luude mineralisatsiooni staatuse hilisemas elus.
 • On leitud, et D-vitamiin aitab säilitada normaalsed lihasfunktsioonid. D-vitamiini vaeguse korral võib esineda lihasnõrkust.
 • D-vitamiin on oluline ka immuunsüsteemi jaoks. See aitab immuunsüsteemil normaalselt funktsioneerida.

Koostis: Külmpressitud ja rafineeritud kanepiseemneõli (Cannabis sativa L.), kapsli kest (želatiin, niiskusesäilitaja – glütserool, vesi), kolekaltsiferool (vitamiin D3).

1 kapsel sisaldab:

 • Vitamiin D3 – 100 mcg (4000 IU) – 2000 % NRV*
 • Kanepiseemneõli 145,2 mg
  *protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV-nutrient reference values)

Säilitusainevaba. Gluteenivaba. Stabilisaatorivaba. Laktoosivaba. Sobib rasedatele.

Kasutamine: Noorukitel ja täiskasvanutel, sealhulgas üle 60-aastastel, on soovitatav võtta 1 kapsel päevas koos toiduga. Neelamisraskustega inimesed võivad kapslit närida või kapsli sisu toidu/joogi sisse või otse suhu pigistada.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ja tervislik elustiil. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida kuivas, pimedas kohas, temperatuuril kuni 25 °C

Turustaja: Valentis Baltic UAB

Tootja, pakendaja: Valentis AG, CH-6982 Agno-Lugano, Šveits

Kasutusviis

Seespidine

Shopping Cart
Oilesen Forte D3-vitamiin kanepiseemneõliga N60 (Šveits)Oilesen Forte D3-vitamiin kanepiseemneõliga N60 (Šveits)
19,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top