On Guard kurgukommid eeterlikest õlidest N30 (doTERRA)

21,00  (sisaldab KM-i)

dōTERRA On Guard kaitsvad kurgukommid pakuvad On Guard CPTG puhaste eeterlike õlide patendeeritud segu, millel on immuunsust toetavad omadused. On Guard kurgukommid sisaldavad eeterlike õlide segu metsikust apelsinist, nelgist, kaneelist, eukalüptist, rosmariinist ja mürrist segatuna maheda roosuhkru ja pruuni riisisiirupiga.

dōTERRA On Guard kurgukommid aitavad rahustada ja leevendada kuiva kraapivat kurku ning samal ajal toetavad üldist tervist. On Guard kurgukommid on võimas täiendus tervise kaitseks hooajalistele ja keskkonnast tulenevatele ohtudele.

Jaga infot sõbraga:
Peamised On Guard kurgukommide kasutegurid:
  • Aitab rahustada ja leevendada kuiva ja kraapivat kurku.
  • Aitab tugevdada keha kaitsevõimet.
  • Patendeeritud On Guard segu sisaldab CPTG sertifitseeritud puhtaid eeterlikke õlisid. Need õlid on metsik apelsin, nelk, kaneel, eukalüpt, rosmariin ja mürr mugavas ja eraldi pakendatud kommis.
  • Magusa põhja moodustavad mahe roosuhkur ning mahe pruun riisisiirup, kuhu pole lisatud tehislikke maitseid ega värve.

Koostisosad: Mahe roosuhkur, mahe pruuni riisisiirup, On Guard eeterlike õlide segu, metsiku apelsini õli, nelgi punga õli, kaneeli koore õli, eukalüpti õli, rosmariini õli, mürri õli.

Kasutussoovitused:

Sulata üks On Guard kaitsev kurgukomm suus vastavalt vajadusele. Hooajaliste ning keskkonnast tingitud ohtude kõrgema esinemise korral parima tulemuse jaoks kasuta On Guard kurgukomme terve päeva jooksul ja pese käsi tihti On Guard kätepesuseebiga.

Soovitatud toode ja meetodid ei ole mõeldud diagnoosimiseks, ravimiks või haiguste raviks ega meditsiinilise abi andmiseks, vaid immuunsuse ja kehalise seisundi taastumise toetamiseks.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
On Guard kurgukommid eeterlikest õlidest N30 (doTERRA)
21,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top