Protectival tabletid N90 Immuunsuse tugevdamine

79,00  (sisaldab KM-i)

See toidulisand on valmistatud 13. erineva ravimtaime segust, millest eraldi väärivad esile toomist kilejas hundihammas ja harilik käbihein, sest mõlemal taimel on teaduslikult tõestatud omadused immuunsüsteemi tugevdamisel, nad mõlemad on antioksüdandid ning parandavad inimese elukvaliteeti. Üldise enesetunde ja terviseseisundi parandamine aitab paremini taluda kemoteraapia kõrvalmõjusid ja mõjutab selektiivselt rakkude arenguprotsessi.

Jaga infot sõbraga:

Toodet tutvustav video eestikeelsete subtiitritega: https://www.youtube.com/watch?v=b-ZE0jSGYno&t=16s

2016 aastal külastas Eestit ja esines Integratiivse meditsiini konverentsil hiina meditsiini arst dr Yair Maimon Iisrealist, kes töötab seal suures vähihaiglas ja osaleb ka haigla teadusuuringutes.

Kellel õnnestus konverentsil käia need said doktori ettekandest hea ülevaate taimse preparaadi Protectival kohta.

Protectivali tabletid on eelkõige mõeldud patsientide toetamiseks keemiaraviajal ja järgselt. Konverentsil rõhutas dr Maimon arstidele ja patsientidele, et selle preparaadi ja keemiaravi koosmõju kartma ei pea.

Koostisosad: taimede kontsentreeritud pulbrid: kilejas hundihammas (Astragalus membranaceus), suur armujuur (Atractylodes macrocephala), pooria (Poriae Cocos), hiina taralõng (Lycium Chinese), läikiv liguster (Ligustrum Lucidum), valge pojeng (Paeonia Lactiflora), punane pojeng (Paeonia (Rubrae) Lactiflora), randgleenia (Glehnia Littoralis), harilik mandariin (Citrus Reticulata), hiina maohabe (Ophiopogon Japonicus), spatolobus (Spatolobus Suberectus), kõrvlehik (Oldenlandia Diffusa), tihashein (Scutellaria Barbata), harilik käbihein (Prunella Vulgaris), emulgaator  tselluloos, happesuse regulaator (ränidioksiid, magneesiumstearaat), paakumisvastane aine (hüdroksüpropüülmetüül-tselluloos, steariinhape).

Kasutamine: 1-2 tabletti 3 korda päevas, peale sööki

Kui soovid osta surohkem kui 1 purk toodet, siis võta palun maili teel ühendust ja teeme soodus- hinnapakkumise.

Protectival ei ole mõeldud iseseisva toidulisandina ühegi ravimi asendajaks ning selle tarvitamise sobivuse osas peab iga kasutaja kokku leppima oma ravi- või perearstiga. Enne kasutamist konsulteeri tervise spetsialistiga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte anda alla 5-aastastele. Raseduse ja imetamise ajal mitte tarvitada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili.

Tootja – Novo Lumen BV poolt Lifebiotic Medical Research Ltd. Jaoks

Maaletooja – Dao OÜ, Tulika 19, Tallinn, Harjumaa, Eesti

 

Kasutusviis

Seespidine

Shopping Cart
Protectival tabletid N90 Immuunsuse tugevdamine
79,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top