OXAFORIN 400 mg kapslid N60

29,00  (sisaldab KM-i)

Uraatide lagundamine, lahustamine ja väljutamine; langetab urineerimisel tekkivat valusündroomi; kusekivi haiguse profülaktika. Neeruprobleemide kompleksravi üks võimalikest komponentidest.

Jaga infot sõbraga:

Altai mägismaal ning Krimmi aladel kasvavatest metsikutest taimedest saadav naturaalne kompleks, mis soodustab kusihappe soolade lagundamist ja lahustamist neerudest, kuseteedest ja kusepõiest. Kompleksil on antibakteriaalne, mikroobidevastane, põletike vastane, kuse- ja sapi eritust soodustav ja valu vaigistav toime. Uroloogid ja loodusravi asjatundjad soovitavad preparaati kusekivide haiguse ning nürida ja pikajalise, urineerimisega kaasneva valu puhul. Oxaforin – neerude terviselaviin!

Koostisse kuuluvate komponentide toimed:

Hariliku punavärviku juurte ja risoomi ekstrakt soodustab neeruhaigustega kaasnevate spasmide leevendamist; väikeste kivide või liiva liikumisel tekkivate valude leevendamine (nefrolüütiline toime). Kuseteedesse tekkinud oksalaatset või fosfaatset päritolu ladestumiste kõrvaldamine.

Üheaastase päevalille juurte ekstrakti kasutatakse kui haavade kinnikasvamist soodustavat abivahendit, mis kiirendab kudede regeneratsiooni. Tal on ka antibakteriaalsed ning siduvad omadused.

Erilehelise linnurohu ürdi ekstrakt takistab kusekivide (uraatide) moodustamist ning tal on antimikroobsed ning põletikke vähendavad omadused.

Kanada kuldvitsa ürdi ekstrakt on tänu temas leiduvatele saponniinidele heade diureetiliste omadustega. Tal on põletike vastased ning antibakteriaalsed omadused ning ta vähendab veresoonte lekkimist.

Orthosiphon aristatus ekstrakt (neerutee) omab mõõdukat diureetilist ja spasmolüütilist toimet. Diureetilise effektiga kaasnevad ka kloriidide, kusihappe ja karbamiidi ehk uurea väljutamine. Taimel on ka sapieritust ning seedesüsteemi aktiivsust suurendavad toimed. Lisaks tõstab ta mao limaskesta sekretoorset aktiivsust.

Põldosja ürdi ekstraktil on antibakteriaalsed, antiparasitaarsed, põletike vastased ja diureetilised omadused. Turseid alandav toime ilmneb juba manustamise esimesel päeval ning säilib kogu kasutuskuuri vältel.

Hariliku leesputke juurte ekstrakt omab kuseeritust soodustavat ja antibakteriaalset toimet. Teda soovitatakse kasutada kuseteede infektsioonide korral. Taim tekitab tugeva diureesi, kuid selle käigus eil lase väljutada elektrolüüte. Teda kasutatakse tsüstiidi, kusekivide haiguse ja tursete puhul kui loomulikku kuseeritust soodustavat ja toniseerivat vahendit.

Aed-mustköömne seemnete ekstrakt soodustab uraatide lahustamist ja väljutamist kusepõiest. Tal on põletikevastane, bakteritsiidne, seente vastane, kuseeritust soodustav, antiparasitaarne ning valu vaigistav toime.

Maisi tõlvikute ja maisi-siidi ekstraktil on verejookse peatav, antiseptiline ning desinfitseeriv toime.

 

Kivide lahustamine saab toimuda tsitraadisegude olemasolul . Tsitraatide kõige olulisem roll on tingitud uriini üldisest inhibeerivast kristalliseerumisvõimest.

Magneesium tsitraat – selle olulise mineraali defitsiit on üks peamiseid põhjuseid, mille tulemusena kaltsium-oksalaatne urolütaas arenema hakkab. Ta on kaltsiumi oksalaatide See on kaltsiumoksalaadi kristalliseerumise ja agregatsiooni inhibiitor uriinis.

Kaaliumtsitraat – leelistab uriini, on vajalik kivide tekke ja lahustumise vältimiseks kuseteedes ja neerutuubulites podagra urikosuurilise ravi algfaasis.

Vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid) – suurendab diureesi ja suurendab diureetikumide toimet, on vajalik kesk- ja perifeerse närvisüsteemi normaalseks talitluseks.

 

Koostis:

Hariliku punavärviku juurte ja risoomi ekstrakt; üheaastase päevalille juurte ekstrakt; erilehelise linnurohu ürdi ekstrakt; kanada kuldvitsa ürdi ekstrakt; Orthosiphon aristatus ekstrakt (neerutee); põldosja ürdi ekstrakt; hariliku leesputke juurte ekstrakt; aed-mustköömne seemnete ekstrakt; maisi tõlvikute ja maisi-siidi (maisi juuksed) ekstrakt; magneesiumtsitraat; kaaliumtsitraat; B6 vitamiin.

Kasutamine: 1 kapsel 2 korda päevas

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
OXAFORIN 400 mg kapslid N60
29,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top