Sapipõie kapslid Galetonin PADMA N60 (Šveits)

26,00  (sisaldab KM-i)

Galetonin sapipõie kapslid on loodud tiibeti traditsioonilise meditsiini retsepti “Garnag” alusel ja Šveitsis toodetud taimne toidulisand. Tiibeti meditsiinis on ülioluline sapi ja maksa energia liikumine korrapäraselt. vastasel juhul võib häiruda keha toidurasvade töötlemine. Äärmuslikud toitumisharjumused (liiga palju rasva, liha, suhkrut ja fruktoosi), vähene liikumine ja külmad ning niisked ilmastikuolud, nõrgendavad sapi energiat ja tekib Badkani tasakaalutus (külm lima).

Jaga infot sõbraga:
Tiibeti Meditsiini  õpetuse järgi on üldine rahutus või puhituse tunne märk, et sapi energia on üle koormatud. Tasakaalutus võib häirida keha toidurasvade töötlemist, mis võib põhjustada väsimus, unisust ja raskusutunnet pärast rasvaseid ja maitsvaid sööke. Pikaajalise tasakaalutuse tulemuseks on sapikivid, maksa rasvumine, sapi voolavuse takistused kuni maksa ja mao haigusteni.

Sisaldab aromaatseid taimi, aktiivsütt ja tsinki  rasvade seedimise toetamiseks. Kibedad ühendid aktiveerivad tiibeti meditsiini järgi sapi voolavust ja soodustavad koos tsingiga rasvade seedimist. Taimsel segul on hapukas ja mõru maitse, samuti kergelt soojendavad omadused. See pakub kergustunnet pärast rasket sööki ja toetab veidi seedekuumust ehk ainete omastamise võimekust.

Süsteemseid teaduslikke uurimusi PADMA Galetonini kasutamise osas raseduse ja rinnaga toitmise osas pole läbi viidud. Eelhoiatusena tasuks sellel ajaperioodil toodet mitte kasutada või konsulteerige otsuse vastu võtmiseks oma arstiga. Senini ei ole PADMA Galetonini kasutamisel ühtegi kõrvaltoimet täheldatud.

Toode on sobilik ka diabeetikutele. Laktoosivaba, gluteenivaba, vegan.

KASUTAMINE: päevas 2-4 kapslit: 1 – 2 kapslit  enne lõunasööki ja vajadusel 1-2 kapslit enne õhtusööki koos klaasi sooja veega. PADMA Galetonini ja teiste ravimite tarvitamise vahel võiks olla vähemalt 1,5-2 tundi. Kui teile tundub, et taimesegu mõju on liiga tugev või liiga nõrk, konsulteerige oma arsti või terapeudiga.

Koostisosad: Päevane annus 4 kapslit sisaldab: vegetaarne kapsel  (Hydroxypropyl Methylcellulose) 384  mg, granaatõun (Punica Granatum L.) seeme 200 mg, mailane (Veronica officinalis L.) õis 160mg, safloor e värvohakas (Carthamus tinctorius L.) õis 160 mg, võilill (Taraxacuni canipvlodes G.E.Haglund) juur 160mg, kardemon (Elettaria cardamomum Maton var. minuscula Burkill) seeme 160mg, hiina kaneelipuu (Cinnamomum aromaticum Nees) koor 120 mg, sodium (Sodium sulphate) 100 mg, artišokk (Cynara scolymus L.) leht 80 mg, ürt-allikkerss (Nasturtium officinale RBr) leht 800 mg, läikiv koola (Cola nitida (Vent.)) seeme 80 mg, aktiivsüsi 80 mg. maasapp (Centaurium erythraea Rafn s. l.) õis 80 mg, Emulgaator: mikrokristalne tselluloos (Microcrystafline cellulose) 49 mg. pikk pipar (Piper longum L.) vili 60 mg, tinditerminaalia (Terminalia chebula Rertz) vili 40 mg. paakumisvastane aine ränidioksiid (Silicon dioxide) 1 mg.

Importia: OÜ Menmo, Liiva 20B, Pärnu

 

 

 

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Sapipõie kapslid Galetonin PADMA N60 (Šveits)Sapipõie kapslid Galetonin PADMA N60 (Šveits)
26,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top