-17%

Palderjan (Valerian) 1600 mg (400 mg ekstraktina) N60 tabl. (Lamberts, UK)

17,50  (sisaldab KM-i)

  • 1 tablett sisaldab kõrges annuses 400 mg palderjani ekstrakti
  • kergelt rahustava toimega
  • aitab kaasa paremale uinumisele ja rahulikule meelele
  • sobilik stressirohkel perioodil
Jaga infot sõbraga:

Lambertsi palderjani tablettide puhul on tegemist ühe tugevaima turul saadaoleva preparaadiga, kus iga tablett sisaldab 400 mg ekstrakti, mis on võrdväärne 1600 mg taimega.

Palderjani taime rahustavat ja und soodustavat toimet tuntakse juba aastasadu. Ta aitab kaasa lõõgastumisele, on rahustava toimega ning toetab vaimset heaolu pingelisel ja stressirohkel (elu)perioodil. Lisaks on palderjani kasutatud ka üleminekuea vaevuste, unetuse, mao- ja soolespasmide ning mitme teise tervisemure korral.

Palderjani sobib kasutamiseks rahutuse, ärevuse, hirmutunde, stressi, uinumisraskuste ja unehäirete korral. Tema leevendav toime kergete närvipingete ja vaimse stressi korral on ka teaduslikult tõestatud.

Kellele mõeldud?

  • inimesed, kellel on uinumisraskused
  • inimesed, kellel esineb unehäireid
  • inimesed, kellel on pingeline (elu)periood
  • inimesed, keda vaevavad ärevushood

Annustamine: 1 tablett üks tund enne uneaega või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele.

Päevane annus 1 tablett sisaldab:

1 tablett
Palderjan (Valeriana officinalis) vastab 400 mg 4:1 ekstraktina 1600 mg

Koostisosad: stabilisaator kaltsiumkarbonaat, palderjani (Valeriana officinalis) juure ekstrakt, mahuaine tselluloos, tabletikate (glaseerained kaltsiumkarbonaat ja isomalt; hüdroksüpropüülmetüültselluloos), ristseotud tselluloosikummi, paakumisvastased ained ränidioksiid, stearhape ja magneesiumstearaat.
Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

PS! Ei ole soovitatav kasutada pikaajaliselt ega igapäevaselt. Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Võib põhjustada uimasust. Ettevaatust autojuhtimisel ja masinate käitlemisel! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts, UK

Parim enne: 05/2024

 

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Palderjan (Valerian) 1600 mg (400 mg ekstraktina) N60 tabl. (Lamberts, UK)
17,50  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top