Palderjaniekstrakti tabletid 20mg N50 (Paira)

2,00  (sisaldab KM-i)

Palderjan aitab kaasa lõõgastumisele ning toetab vaimset heaolu pingete ja stressi korral. Aitab kaasa uinumisele ja heale unele.

Jaga infot sõbraga:

Palderjani sobib kasutamiseks rahutuse, ärevuse, hirmutunde, stressi, uinumisraskuste ja unehäirete korral. Tema leevendav toime kergete närvipingete ja vaimse stressi korral on ka teaduslikult tõestatud.

Annustamine: Täiskasvanutel ja lastel al. 12 eluaastast sisse võtta 1-2 tabletti 3 korda päevas.

Päevane annus sisaldab: 60-120 mg palderjaniekstrakti (3-6 tabletti).

Koostisosad: stabilisaator magneesiumkarbonaat, suhkur, kartulitärklis, palderjani kuivekstrakt (Valeriana officinalis L.), laktoos, toiduvärv titaandioksiid, želatiin, paakumisvastased ained amorfne ränidioksiid ja talk, glaseeraine meevaha, päevalilleõli, toiduvärv kinoliinkollane.

Hoiatused: Toiduvärv kinoliinkollane võib avaldada kahjulikku mõju laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele. Mitte kasutada tundlikkuse korral koostisosade suhtes. Võib põhjustada uimasust. Ettevaatust auto juhtimisel ja liikuvate mehhanismidega töötamisel. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Tähtis on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: AS PAIRA

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Palderjaniekstrakti tabletid 20mg N50 (Paira)
2,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top