Pune ehk Oregano eeterlik õli (Origanum vulgare) 15 ml

39,00  (sisaldab KM-i)

Pune eeterlik õli sisaldab fenoole – võimsaid antioksüdante, mis tõrjuvad vabu radikaale. Lisaks selle, et pune on populaarne maitseainena toidu valmistamisel, toetab see seedesüsteemi, soodustades seedemahlade eritumist.
Aroomiteraapiliselt kasutatuna toimib pune võimendajana ja tasakaalustajana essentsõlide segudes ning aitab hingamisteed tervena hoida.

Jaga infot sõbraga:

Oregano on üks kangemaid ja võimsamaid eeterlikke õlisid. Seda on kasutatud juba sajandeid traditsioonilises meditsiinis puhastavate ja immuunsust tugevdavate omaduste tõttu.

Peamised keemilised komponendid pune eeterlikus õlis on karvakrool ja tümool, mis kuuluvad mõlemad fenoolide gruppi ning omavad puhastavat ja antioksüdantset toimet.
Kõrge fenooli kontsentratsiooni tõttu tuleks olla ettevaatlik sisse hingates ja difuseerides; vaid 1-2 tilgast piisab. Kui kanda pune eeterlikku õli nahale tuleb seda kindlasti lahjendada kookosõliga.

Aroomiteraapis difuseeri või hinga aroomi otse, näiteks kätelt. Nahale kantult lahjenda 1:3 (üks tilk essentsõli vähemalt 3 tilga baasõliga). Kanda otse probleemsele kohale või reflektoorsele punktile.

Kasutussoovitused:

  • Määri pune eeterlikku õli koos kookoseõliga talla alla, et toetada immuunsüsteemi.
  • Lisa üks tilk kuivatatud pune asemel pastatoitude kastmele, pitsakastmele või praele.
  • Lisa 10 tilka 0,5 l veega pihustipudelisse, kasuta pindade desinfitseerimiseks.

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Pune ehk Oregano eeterlik õli (Origanum vulgare) 15 ml
39,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top