Soolestiku taastamiseks Symbiosys Alflorex kapslid N30

26,00  (sisaldab KM-i)

SYMBIOSYS Alflorex on ainuke preparaat Euroopas, mis sisaldab patenteeritud bakteritüve Bifidobacterium infantis 35624®. Selle bakteritüve kasutamine suurendab soolestiku jaoks oluliste bifidobakterite osakaalu ning tugevdab ja rahustab probleemide korral ärritunud soole seina. Bifidobakterite arvukuse vähenemine soolestikus võib olla tingitud mitmetest teguritest, nagu näiteks ravimite (eriti antibiootikumide) tarvitamine, viiruslikud, bakteriaalsed või parasitaarsed infektsioonid, järsk keskkonnamuutus, spetsiaalne dieet või immuunpuudulikkus.

Jaga infot sõbraga:

Eriti soovitatud on Alflorex tarvitamine IBS-i ja madala-FODMAP* sisaldusega dieedi pidamise korral, mille tulemusel toimub järsk bifidobakterite arvukuse kahanemine soolestikus. NB! *Madala-FODMAP sisaldusega dieeti soovitatakse järgida lühiajaliselt sooletalitlushäiretega (näiteks soole ärritussündroom) patsientidel vaevuste leevendamiseks, milleks on näiteks kõhuvalu, kõhupuhitus, kõhulahtisus ja kõhukinnisus.

Miks on soolestiku mikrobioota tasakaalustamine oluline?

Soolestiku mikrobiootaks (tuntud varasemalt ka kui “soolestiku mikrofloora”) nimetatakse kõiki soolestikus elavaid mikroorganisme, enamasti baktereid ja pärmseeni. Neid on ligikaudu 100 000 miljardit ja seega on soolestikus kümme korda rohkem mikroorganisme kui kogu inimese organismis rakke. Soolestiku mikrobiootal on oluline osa inimorganismi, eriti seedetrakti tervise säilitamisel. Erinevad tegurid võivad soolestiku mikrobioota tasakaalu häirida. Seda tasakaalu häirumist nimetatakse düsbioosiks. Düsbioosil võivad olla olulised tagajärjed meie pikaajalisele tervisele ja seedetrakti funktsioonidele. Uuringud on näidanud, et soole mikrobioota düsbioosi ravimata jätmisel võib välja kujuneda soole ärritussündroom.

Teatud bakteritüvede, näiteks Bifidobacterium infantis tüvi 35624®, kasutamine aitab meie mikrobioota uuesti tasakaalustada ja seedimist parandada.

Kasutamine: Võtta 1 Alflorex® kapsel päevas koos klaasitäie veega. Manustada koos toiduga või ilma. Pakend sisaldab ühe kuu varu. SYMBIOSYS Alflorex sobib pidevaks ja pikaajaliseks kasutamiseks. Kapslit võib avada ja segada selle sisu soovi korral manustamiseks piima või jogurtiga.

Üks kapsel sisaldab 1 miljard bakterirakku.

SYMBIOSYS Alflorex® peamine koostisosa on bakteritüvi Bifidobacterium infantis 35624®. See tüvi on toodetud spetsiaalsel, patenteeritud mikrokapseldamise meetodil, et kaitsta bakterirakke maohappe eest.

Koostis: Maisitärklis, magneesiumstearaat, hüpromelloos, bakterkultuur B.infantis 35624® (1 miljard bakterirakku kapslis)

Gluteeni-, laktoosi-, allergeeni- ja sojavaba. Ei sisalda inuliini*.

*Inuliin ja teised prebiootikumid võivad halvendada soole ärritussündroomi sümptomeid.

SYMBIOSYS Alflorex on toidulisand, mis ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ning tervislikku eluviisi. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Kasutamiseks alates kuuendast eluaastast. Lisateabe saamiseks pidage nõu tervishoiutöötajaga.

Teadaolevad koos- või kõrvaltoimed: Alflorex-i on lubatud kasutada koos spasmolüütikumide, lahtistite või piparmündiõli preparaatidega. Bakteritüvi kaotab oma aktiivsust alkoholi mõjul, seega vältida alkoholi tarbimist paari tunni jooksul pärast Alflorex-i manustamist. Samuti vähendavad preparaadi mõju happelised puuviljamahlad. Seetõttu tuleks Alflorex kapslit võtta vee või piimaga. Antibiootikumkuuri ajal hoida nende manustamisel kahetunnine vahe. Oluline on Alflorex®-i võtma hakates teada, et esimeste nädalate ajal võib täheldada kergete muutuste esinemist soolestiku tegevuses. See on normaalne ja mööduv nähtus, mis on tingitud sellest, et Alflorex® hakkab tööle. Oluline on jätkata toote kasutamist igapäevaselt.

Tootja: Precisionbiotics

Päritoluriik: Iirimaa

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Soolestiku taastamiseks Symbiosys Alflorex kapslid N30
26,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top