Südamele Cardio Active N60 tabl. (Paira, Eesti)

26,00  (sisaldab KM-i)

Täiuslik toetus südamele, veresoonkonnale, normaalsele vererõhule ja närvisüsteemile. Südamelihase ja vereringe töös omavad tähtsat rolli kaalium ja magneesium.

Jaga infot sõbraga:

Kaalium osaleb südame ja lihaste ainevahetuses, aitab hoida vererõhku normaaltasemel ja aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele. Magneesium aitab kaasa normaalsele lihaste (ka südamelihase) tööle ja aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Viirpuu aitab toetada normaalset südame- ja veresoonkonna tööd. Veiste-südamerohi aitab toetada normaalset südame- ja närvisüsteemi tööd. Koensüüm Q10 leidub kõikide inimeste rakkudes ja eriti suures koguses südames. Vanusega selle kogus rakkudes väheneb ning võib tekkida vajadus täiendavaks tarbimiseks. Koensüüm Q10 on vajalik südame-veresoonkonna normaalseks talitluseks. Närvisüsteemi suurenenud koormuse korral vajavad närvirakud suuremal hulgal B-grupi vitamiine. B1, B2, B6, B12 vitamiinid aitavad toetada närvisüsteemi normaalset tööd ning aitavad vähendada väsimust ja kurnatust.

Koostisosad: kaaliumtsitraat, magneesiumtsitraat, mahuaine metüültselluloos, mahuaine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, veiste-südamerohu (Leonurus cardiaca) ürdi ekstrakt 10:1, stabilisaator povidoon K30, viirpuu (Crataegus pinnatifida) viljade ekstrakt 10:1, paakumisvastased ained rasvhapete magneesiumisoolad, koensüüm Q10 (ubikinoon), riboflaviin, püridoksiinvesinikkloriid, tsüanokobalamiin, tiamiinvesinikkloriid.

Annustamine: täiskasvanutel sisse võtta 1-2 tabletti päevas.

Hoiatused: Mitte ületada soovitatud päevast annust. Mitte kasutada mitmekesise toidu asendajana.
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada kõrgenenud tundlikkuse korral mõne koostisosa vastu. Raseduse ja rinnaga toitmise korral pidage nõu arstiga. Hoida kuivas, otsese valguse eest kaitstult, toatemperatuuril.

Tootja, pakendaja, turustaja: AS Paira, Pae 8, 11414 Tallinn, Eesti.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Südamele Cardio Active N60 tabl. (Paira, Eesti)Südamele Cardio Active N60 tabl. (Paira, Eesti)
26,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top