Tsink tsitraat 25 mg N120 tabl. (Lamberts, UK)

18,00  (sisaldab KM-i)

Tsink on vajalik iga keharaku jaoks, kuid paljud meist ei omasta vajalikku kogust. Tsingi puudus on tänapäeval üpris levinud just seetõttu, et ei tarbita piisavalt tsinki sisaldavaid toiduaineid.

Tsink aitab tugevdada organismi loomulikku kaitsevõimet, mõjutab närvi-, immuun- ja reproduktiivse süsteemi tervist, samuti maitsemeelt, lõhnataju ning nägemist. Tsinki on vaja haavade paranemiseks, valgusünteesiks, rakkude taastumiseks  ning vabade radikaalide vastaseks kaitseks. Samuti on see oluline lastel normaalse kasvu tagamiseks.

Jaga infot sõbraga:

Tsink on oluline mineraalaine, mis kuulub enam kui 300 ensüümi koostisesse. Ta on insuliini, mida kasutatakse suhkruhaiguse raviks, lahutamatuks osaks ja on vajalik organismi kõikide valkude sünteesiks. Kõik kehale esitatavad täiendavad füüsilised või vaimsed nõudmised võivad suurendada organismi tsingivajadust või suurendada meie organismis tsingi kadu ning põhjustada tsingi puudust. Samas pärsivad ka fütaadi- ja kiudaineikkad toidud tsingi imendumist toidust.

Nahas leidub 1/5 organismis olevast tsingist ja see on kaasatud kudede uuendamise protsessi ning normaalse naha õlinäärmete talitluse tagamisse.

Lamberts toidulisand tagab tsingi saadavuse tsitraadina selle maksimaalse imedumise kaudu.

25 mg sobib kasutamiseks lühiajaliselt puuduste kiireks kõrvaldamiseks. Säilitusannusena kasutage 15 mg tsingi tablette.

Kes võiksid Lamberts Tsink 25 mg tablette tarvitada:

  • inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi tugevdada;
  • inimesed, kellel esineb nahaprobleeme;
  • inimesed, kes soovivad toetada oma silmade tervist;
  • Inimesed, kes soovivad toetada enda naha, küünte ja juuste tervist;
  • inimesed, kes ei saa toidust piisavas koguses tsinki;
  • inimesed, kes soovivad toetada reproduktiivse süsteemi tervist.

Annustamine: 1 tablett päevas koos toiduga või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1 tablett sisaldab:  %NRV*
Tsink (tsitraadina) 25mg 250

*%NRV- % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Koostisosad: Happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, tsinktsitraat, ristseotud tselluloosikumm, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, stabilisaator stearhape.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, pärmi, kala ega koorikloomi.

Tsingi tarvitamine tühja kõhuga võib põhjustada väiksemaid seedetrakti häireid nagu iiveldus. Sellisel juhul on tsingilisandit soovitatav tarvitada koos toiduga. Pikaajaline 25 mg või enama tarbimine võib põhjustada aneemiat. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road, Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja: MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee

Kasutusviis

Seespidine

Shopping Cart
Tsink tsitraat 25 mg N120 tabl. (Lamberts, UK)
18,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top