Vitamiin C + Chaga N60 kapslid (Pro Expert)

29,00  (sisaldab KM-i)

Vitamiin C Pro Expert ühendab neutraalse st. mittehappelise C-vitamiini ja standardiseeritud CHAGA ekstrakti jõu mikrokapslites, mis tagavad toimeainete kontrollitud ja järkjärgulise vabanemise. Seega Vitamin C Pro Expert kapslid tagavad kiire ja samal ajal ka kauakestva toime. Toode ei ole happeline ning on tänu sellele hästi talutav ka tundliku seedetrakti puhul.

Jaga infot sõbraga:

Vitamiin C toetab immuunsüsteemi normaalselt efektiivset toimimist ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. C-vitamiin aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitusele, normaalsele energiavahetusele ja aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Lisaks toetab ühendavate kudede moodustamist nahas ja luudes. On oluline tervete hammaste ja igemete jaoks. Kuna meie organism ise ei tooda C-vitamiini, siis seetõttu tuleb see saada toidust või võtta lisaks C-vitamiini preparaate.

Chaga on rahvakeeli tuntud kui must pässik või kasekäsn. Chaga on loodusest tulev väga tugev immuunsust toetav seen. Chaga sisaldab erakordselt suuri koguseid superoksüdismutaasi (SOD), mis on organismile üks võimsamaid antioksüdante, B-grupi vitamiine ja proteiine (valke). See tõstab tapjarakkude (T-lümfotsüütide) aktiivsust 300%, tugevdab immuunsüsteemi, võitleb haigustekitajate vastu ja on äärmiselt tugev antioksüdant.
On tõestatud, et chagal on bakterite ja viiruste tegevust pärssiv ning põletikuvastane toime.
Pässik sisaldab rohkelt beetaglükaane-polüsahhariide, mis stimuleerivad immuunsüsteemi tööd ja aitavad kehal n-ö kohaneda.
Seega on chaga võimas immuunsüsteemi parandaja ja vastupanuvõime tõstja, sisaldades ka suures koguses erinevaid mineraale, adaptogeenseid aineid, beetaglükaane ja betuliinhapet.

Kasutamine: 1 – 2 pikatoimelist kapslit päevas.

1 kapsel sisaldab (% NRV*-st) / 2 kapslit sisaldab (% NRV-st):
neutraalne ja pika toimeajaga Vitamiin C 250 mg (312%) /500mg (624%),
Chaga (Inonotus obliquus) standardiseeritud ekstrakt (50% polüsahhariide) 250 mg / 500mg

(NRV – Nutrient Reference Value) – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Koostisosad: Kaltsium-L-askorbaat, kasekäsna (Inonotus obliquus) ekstakt, želatiin, paakumisvastane aine tärklis, emulgaatorid mikrokristalliline-, etüül- ja hüdroksüpropüülmetüültselluloos, glaseeraine shellak.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili! Mitte ületada soovitatavat ööpäevast annust! Hoida lastele mittenähtavas ja kättesaamatus kohas!
Säilitada toatemperatuuril.

Toode on väljatöötatud Eestis. Toodetud Euroopa Liidus spetsiaalse retsepti alusel.

Kasutusviis

Seespidine

Shopping Cart
Vitamiin C + Chaga N60 kapslid (Pro Expert)
29,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top