B12-vitamiin (metüülkobalamiin) 1000 mcg N90 imemistabl. (Natural Factors)

21,00  (sisaldab KM-i)

  • Toidulisand
  • Kiiresti lahustuv
  • Metaboolselt aktiivseim vorm
  • Sobib taimetoitlastele
  • Puhtus ja tugevus garanteeritud
Jaga infot sõbraga:

Inimeste jaoks, kellel on B12 vaegus, on populaarne süstitav B12-vitamiin; uuringud aga kinnitavad, et sobiva annuse suukaudne manustamine on andnud B12-vitamiini vaeguse ravis sama häid tulemusi kui süstitavad preparaadid.

Metüülkobalamiin (vitamiin B12) on aktiivne kohe pärast imendumist, samas kui teised vormid (nt tsüanokobalamiin) tuleb muuta metüülkobalamiiniks kaheetapilise protsessi käigus. Metüülkobalamiin näitab erakordset aktiivsust piirkondades, kus muud vormid lihtsalt ei ole aktiivsed. B12 toidulisandit soovitatakse taimetoitlastele ja neile, kellel on B12 puudus. See aitab moodustada punaseid vereliblesid, hoiab ära B12-vitamiini vaeguse ja aitab säilitada head tervist.

Madala B12 tasemega inimestel on toidulisandid väga tõhusad energiataseme parandamisel ja vaimse funktsiooni taastamisel.

Kasutamine: Närige või lahustage 1 tablett päevas suus enne allaneelamist või vastavalt tervishoiutöötaja juhistele.

1 tablett sisaldab: B12-vitamiin (metüülkobalamiin) 1000 mcg (41 667% päevasest vajadusest).

Muud koostisosad: Laktoos, mikrokristalne tselluloos, kroskarmelloosnaatrium, magneesiumstearaat (taimne).

GMO-vaba. Sisaldab piima. Ei sisalda kunstlikke värvaineid, säilitusaineid ega magusaineid; ei sisalda tärklist, nisu, gluteeni, pärmi, sojat, maisi, muna, kala, karpe, soola, pähkleid ega GMO-sid. Toodetud ettevõttes Natural Factors, et tagada ohutus ja tõhusus kooskõlas FDA ja Health Canada heade tootmistavadega (GMP).

Nagu iga toidulisandi puhul, pidage enne kasutamist nõu oma tervisespetsialistiga, kui olete rase, toidate last rinnaga või proovite rasestuda või kui te võtate ravimeid, teil on mõni tervisehäire või kui te ootate operatsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

 

Kasutusviis

Seespidine

Shopping Cart
B12-vitamiin (metüülkobalamiin) 1000 mcg N90 imemistabl. (Natural Factors)B12-vitamiin (metüülkobalamiin) 1000 mcg N90 imemistabl. (Natural Factors)
21,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top