4 soola segu pHour Salts 180g

24,00  (sisaldab KM-i)

Ph taset tasakaalustav eluliste mineraalide kompleks.

4 salts toimib antioksüdandina, vananemis- vastase vahendina ning aitab säilitada organismi erinevates kudedes normaalset happe-alus tasakaalu.

Koosneb neljast organismile vajalikust mineraalsoolast:

  • naatriumvesinikkarbonaadist
  • magneesiumvesinikkarbonaadist
  • kaaliumvesinik -karbonaadist
  • kaltsiumvesinikkarbonaadist
Jaga infot sõbraga:

4 Salts (niinimetatud 4 soola) on ülim bakterite-, seente-, intoksikatsiooni-, põletiku-, vähi- ja vananemisvastane antioksüdant, mille toime on kudede liigset happesust langetav.4 salts mineraalsoolade segu mõjub ka sportlikele saavutustele soodsat. 4salts on vahend, mille abil muuta kehavedelikud ja -koed aluseliseks!

Dr Youngi sõnade kohaselt on „4 mineraalsoola kasutamine ülim kaitse kõigi haiguste eest, ka vananemise või halvaloomuliste kasvajate eest. 4 Salts tagab tervise ja energia ning parandab ka sportlikke saavutusi.“

„Väsimuse, kurnatuse, ülitundlikkuse, ärrituse, põletiku, limaskestapõletiku, induratsiooni (naha verevarustuse häire, esineb tavaliselt jala säärtel, toim) haavandite, vananemise ja kasvajate põhjus on neljatäheline sõna ACID [hape].

Kasutamine: Kuni 3 korda päevas üks mõõtlusikatäis segada klaasi veega ja tarvitada tund aega enne või peale sööki. Igapäevaseks tarvitamiseks/profülaktikaks võib ka segada 1-1,5 mõõtlusikat 1 l veega.

 

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
4 soola segu pHour Salts 180g4 soola segu pHour Salts 180g
24,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top