Magneesium (pikaajalise imendumisega) 250 mg N60 kaps. (L. Extension)

25,00  (sisaldab KM-i)

Pikaajalise imendumisega magneesium.

Extend-Release Magnesium varustab keha magneesiumiga kauem kui tavaline magneesium, toetades südame-veresoonkonna ja luude tervist.

Kuigi keha vajab magneesiumi enam kui 300 olulise biokeemilise reaktsiooni jaoks, ei saa enamik meist piisavalt magneesiumi ainult toidust.

Extend-Release Magnesium koosneb magneesiumoksiidist pikema vabanemisega organismi ja magneesiumtsitraadiga, mis tagab kohese imendumise. See täiustatud koostis ühendab endas koheseks ja pikaajaliseks omastamiseks tasakaalustatud magneesiumi ja toetab keha vajaliku magneesiumiga kauem.

Jaga infot sõbraga:
  • Magneesium lõdvestab veresoonte seina silelihaseid, mistõttu piisav magneesiumisisaldus soodustab südame-veresoonkonna tervist
  • Lisaks mõjutab magneesium positiivselt luu mineraali maatriksit ja selle võimet omastada tervete luude säilitamiseks vajalikke mineraale.
  • Magneesium mängib rolli ainevahetuse parandamisel ning mõjutab soodsalt insuliiniresistentsust ja seerumi lipiidide profiile. Lisaks soodustab see tervet põletikulist vastust, toetab veresoone sisekesta (endoteeli) funktsiooni ja kaitseb oksüdatiivse stressi eest, vältides sellega põletikku ja ateroskleroosi.
  • Magneesiumoksiid ja magneesiumtsitraat mängivad rolli trombotsüütide (vereliistakute) kokkukleepumise vähendamisel ehk on trombe ennetavad.
  • Magneesiumi piisav tarbimine võib aidata kaitsta kahjustuste eest südamelihast, veresoonte seinu ja veresoonte limaskesta.

Kasutamine: Võtke üks (1) kapsel üks või kaks korda päevas koos toiduga või ilma või vastavalt tervisespetsialisti soovitustele.

Päevane annus (1 kapsel) sisaldab:

Magneesium (ZümXR® magneesiumoksiidina, magneesiumtsitraadina) – 250 mg

Teised koostisained: riisi kontsentraat, taimne tselluloos (kapsel), mikrokristalne tselluloos, etüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, keskmise ahelaga triglütseriidid, oleiinhape, ränidioksiid.

GMO-vaba

ZümXR® on registreeritud kaubamärk ja kaitstud patentidega.

Suurtes annustes manustatuna võib magneesiumil olla lahtistav toime. Kui see juhtub, vähendage tarbimist või lõpetage toote kasutamine.

 

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Magneesium (pikaajalise imendumisega) 250 mg N60 kaps. (L. Extension)
25,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top