Boor 3 mg kapslid N100 (Now Foods, USA)

15,00  (sisaldab KM-i)

Boor aitab säilitada luude tervist, see on seotud kaltsiumi imendumise ja luude mineraalse tihedusega. Uuringud on näidanud, et boori tarbimine võib vähendada osteoporoosi riski.

Jaga infot sõbraga:

Seni on boori roll luude arengus jäänud varju kaltsiumi kõrval, kuid tegelikult aitavad boor ja kaltsium koos luude tugevdamisel. Boor aitab säilitada maksimaalset kaltsiumitaset luudes ning suurendab oluliselt kaltsiumi imendumist kõhre ja luudesse, et ennetada luude hõrenemist.

Boor osaleb oluliste mineraalide, nagu magneesium ja vask, ainevahetuses, mis on oluline luude tervise seisukohalt. Lisaks mõjutab boor hormoone, sealhulgas östrogeeni ja testosterooni taset, mis omakorda mõjutab luude tervist.

Kasutamine: Võtta 1 kapsel päevas koos toiduga.

Päevane annus (1 kapsel) sisaldab: Kogus %NRV
Boor
(30 mg bororgaanilisest glütsiinist) (Albion™)
3 mg **
%NRV protsent päevasest võrdluskogusest
** päevast võrdluskogust pole määratud

Muud koostisosad: riisijahu, hüpromelloos (tsellulooskapsel), steariinhape (taimne allikas) ja maltodekstriin (mitte-GMO).

Ei ole valmistatud nisu, gluteeni, soja, piima, muna, kala, karpide, pähklite või seesami koostisainetest. Toodetud GMP rajatises, mis töötleb teisi neid allergeene sisaldavaid koostisosi.

Selle toote puhul võib esineda loomulikke värvimuutusi.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Tootja: Now Foods, USA

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Boor 3 mg kapslid N100 (Now Foods, USA)
15,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top