Chela-Mag B6 + D3 + K2 kapslid N30 (OlimpLabs)

21,00  (sisaldab KM-i)

Uue põlvkonna orgaaniline magneesiumkelaat ja D3-vitamiini bioaktiivne valem koos B6 ja aktiivsete K2 (MK-7) vitamiinidega, et säilitada normaalne magneesiumi ja D3 vitamiini tasakaal, vähendada puudust ja toetada üldist tervist.

Jaga infot sõbraga:

Magneesium ja D3-vitamiin tagavad normaalse lihasfunktsiooni, aitavad säilitada luude ja hammaste tervist; magneesium soodustab elektrolüütide tasakaalu ja normaalset valgusünteesi.

D3-vitamiin aitab säilitada normaalset kaltsiumisisaldust veres, soodustab kaltsiumi ja fosfori normaalset imendumist ja kasutamist kehas, soodustab immuunsüsteemi normaalset toimimist, samuti on vajalik rakkude jagunemise protsessiks.

Magneesium ja B6 tugevdavad närvisüsteemi toimimist ja psühholoogilisi funktsioone ning aitavad vähendada väsimust ja nõrkust.

K-vitamiin aitab säilitada luude tervist.

Soovitatav:

Naised menopausi ajal; Füüsiliselt aktiivsed inimesed ning suure füüsilise ja vaimse koormuse korral, pikaajaline stress, kerged unehäired; sportlased; Mineraliseerumisprobleemidega inimesed; eakad inimesed.

Kõigile, kes soovivad sügis-talvisel perioodil täiendada oma igapäevast dieeti D-vitamiiniga; Inimesed, kes veedavad igal aastaajal vähe (vähem kui 15 minutit) päikese käes, samuti kasutavad päikese käes viibides igapäevaselt UVS-kaitsekreeme.

Ravimitest põhjustatud magneesiumi- puudusega inimesed (diureetikumid, südameglükosiidid, rasestumisvastased vahendid, astma jne)

Inimesed, kes joovad igapäevaselt palju gaseeritud jooke.

Koostis: Magneesiumbisglütsinaat (magneesiumaminohappekelaat Albion®),  kapsli kest – želatiin, kolekaltsiferool, menakinoon-7 (saadud sojakääritamisel),

2 kapslit sisaldab:  Magneesiumaminohappekelaat Albion® TRAACS® (magneesiumbisglütsinaat)  200 mg (54%*) D3-vitamiin (kolekaltsiferool) 4000IU (2000% *) Vitamiin B6  4,2 mg (300% *) Vitamiin K2 (menakinoon-7 MK-7 nattost 22,5 mcg (30% *)

Kasutamine: 1 kapsel 2 korda päevas koos toiduga või peale sööki

Tootja: Olimp Labs Sp. z o.o., Pustynia 84F – 39-200 Dębica. Poola

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Chela-Mag B6 + D3 + K2 kapslid N30 (OlimpLabs)
21,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top