Mineraalainete segu 200g pulber (Eesti)

18,00  (sisaldab KM-i)

  • Mineraalainete segus olevad soolad muudavad joogivee aluseliseks
  • Aitab taastada organismis mineraalainete tasakaalu
  • Magneesium aitab vähendada väsimust, kurnatust ning toetab energiavahetust; lisaks soodustab närvisüsteemi normaalset talitlust, psühholoogilisi funktsioone ning lihaste tööd
  • Kaalium aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele, lihaste tööle ning aitab hoida vererõhku normaaltasemel
  • Sobib veganitele
Jaga infot sõbraga:

Mineraalainete segu koosneb neljast komponendist, mis sisaldavad märkimisväärses koguses kaaliumit ja magneesiumit. Mõlemad kaalium ja magneesium toetavad närvisüsteemi talitlust ning aitavad kaasa normaalsele lihaste tööle. Lisaks vähendab magneesium väsimust ja kurnatust, aitab hoida luid normaalsetena ning aitab kaasa elektrolüütide tasakaalule ning normaalsele valgusünteesile. Himaalaja sool, milles sisaldub hulgaliselt kasulikke mineraalaineid, on tervisele väga vajalik, sest kehavedelikud – nii lümf, veri kui ka rakkudevaheline vedelik – on soolakad ja aluselised ning mineraliseeritud aluseline vesi aitab hoida keharakud tervena.

Kuna patogeenid – viirused, bakterid ja teised haigustekitajad armastavad happelist elukeskkonda, aitab aluselise vee joomine me organismi patogeenidele vähem vastuvõtlikuks muuta, sest aluseline keskkond ei ole pahalastele sobilik.

Mineraalainete segu on sobilik:

  • inimestele, kes soovivad tarbida aluselist vett
  • neile, kes soovivad lisaks tasakaalustatud ning täisväärtuslikule toidu tarbimisele saada juurde ka mineraalaineid

Millest antud toode koosneb?

Koostisosad: magneesiumtsitraat, kaaliumvesinikkarbonaat, Himaalaja sool, naatriumvesinikkarbonaat

Toode ei sisalda: kunstlikke lõhna, maitse- ja säilitusaineid

Kuidas toodet kasutada?

Tarvitamisjuhis: täiskasvanutele (alates 18. eluaastast) pool teelusikat (2,5 g) mineraalainete segu lahustada 2 liitris vees ning tarbida päeva jooksul.

Toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendamiseks. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust ei tohi ületada.

Hoida originaalpakendis ja toatemperatuuril kaitstuna niiskuse ja otsese päikesevalguse eest. Sulge pakend hoolikalt pärast igat avamist.

Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Päritoluriik: Eesti

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Mineraalainete segu 200g pulber (Eesti)Mineraalainete segu 200g pulber (Eesti)
18,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top