GOLAMIR 2ACT suus dispergeeruvad tabletid N20 (Itaalia)

18,00  (sisaldab KM-i)

Golamir 2Act suus dispergeeruvad tabletid on innovatiivne meditsiiniseade, mis tänu neelu limaskesta kaitsvale kaudsele põletikuvastasele toimele leevendab valu ja ärritust.

Jaga infot sõbraga:

Golamir 2Act suus dispergeeruvad tabletid on innovatiivne meditsiiniseade, mis tänu neelu limaskesta kaitsvale kaudsele põletikuvastasele toimele leevendab valu ja ärritust. See on näidustatud kurguvalu korral neeluõõne raviks, mille tekitajaks võib olla viirused, bakterid, allergeenid või kokkupuude väliste ärritajatega (suits, sudu ja tolm).

Toodet võib kasutada ka külmetushaiguste korral, kui ninaneelunohu tekitab kurguärritust. Tänu looduslikule aktiivkompleksile ActiFilm DOL vähendavad Golamir 2Act suus dispergeeruvad tabletid valu, põletustunnet ja neelamisraskusi, kaitstes limaskesta ärrituse tekitajate eest.

Tanniinidest, vaikudest, polüsahhariididest ja flavonoididest koosnev ActiFilm DOL moodustab aktiivse kahekordse toimega kaitsva kile, mis toimib barjäärina:
– kaitseb limaskesta, vähendades ülitundlikkust;
– taastab limaskesta normaalseisundi tänu kaudsele põletikuvastasele toimele.

Kasutamisjuhised
Toodet võib kasutada alates 6. eluaastast. Soovituslik annus on 1 tablett 3–4 korda päevas, lastes sellel aeglaselt suus lahustuda.

Koostisosad:
ActiFilm DOL, looduslik aktiivkompleks, mis sisaldab maarjalepast eraldatud tanniine ja flavonoide, aaloe lehtedest eraldatud polüsahhariide ning mürrist eraldatud vaike. Eukalüpti ja mündi eeterlikud õlid.
Sisaldab ka: roosuhkur, looduslikud mündi ja eukalüpti lõhnaained.

Toode on 100% looduslik ja gluteenivaba.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
– Ärge kasutage, kui teil esineb ülitundlikkus või allergia mis tahes koostisosa suhtes. Kui sümptomid ei kao, pöörduge arsti poole;
– Kõlblikkusaeg kehtib avamata ja korrektselt säilitatud tootele. Kõlblikkusaeg on märgitud pakendile. Ärge kasutage pärast märgitud kõlblikkusaja lõppu;
– Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Hoida toatemperatuuril, eemal soojusallikatest ja valguse eest kaitstuna;

Seadme ja pakendi sisu
20 eraldi pakendatud suus dispergeeruvat tabletti kaaluga 1,5 g/tk

Tootja:  Itaalia

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
GOLAMIR 2ACT suus dispergeeruvad tabletid N20 (Itaalia)
18,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top