India kõrvaküünlad eeterlike õlide ja mesilasvahaga N2

7,00  (sisaldab KM-i)

Kõrvaküünlad on käsitsi valmistatud traditsioonilise rahvameditsiini vahendid, mis on mõeldud kõrva-, nina- ja kurguhaiguste leevendamiseks ning ennetamiseks kodustes tingimustes. Sobivad kasutamiseks ka krooniliste probleemide korral.

 

Jaga infot sõbraga:

Näidustused: Põletikulised kõrva-, nina- ja kurguhaigused (äge ja krooniline riniit, otiit, tonsilliit ja farüngiit); ninakõrvalkoobaste põletikulised protsessid (põskkoopapõletik, frontiit); vaigutropid kõrvades; kohin kõrvades, kuulmise halvenemine, suurenenud müratundlikkus; pearinglus (vertigo), peavalud, migreen; unehäired; närvilisus, ärrituvus, stress.

Kasutamine: pange valmis klaas vett, tikud, paksemat paberit või kilet juuste ja kõrvalesta katmiseks. Kasutage küljeli lamades abistajat. Tegija süütab kõrvaküünla lehtri laiemast otsast ja asetab kõrvaküünla  kuulmekäiku peenema otsaga. Katke juuksed eelnevalt  paberi või kilega. Hoidke küünalt veidi kaldu, õige on siis kui lehtrist hakkab tulema suitsu, mis näitab, et on tekkinud tõmme. Laske põleda kuni küünlal oleva märgistuseni ja siis kustutage veeklaasi. Korrake sama mõlema kõrvaga.

Peale protseduuri mitte minna õue paari tunni jooksul või kui on vaja minna, siis panna kuulmekäikudesse vatti ja kindlasti soe kõrvu kattev müts pähe.

Kõrvaküünlaid võib teha iga päev või üle päeva või ühekordselt kõrvavaigu eemaldamiseks. Lastel teha pool küünlast, teist poolt võib järgmisel korral uuesti kasutada.

Naturaalseted koostisosad: mesilasvaha ja naturaalsed eeterlikud õlid, kõik materjalid on käsitsi valmistatud ja kooskõlas looduskaitse nõuetega.

 

Kasutusviis

Välispidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
India kõrvaküünlad eeterlike õlide ja mesilasvahaga N2India kõrvaküünlad eeterlike õlide ja mesilasvahaga N2
7,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top