Jood 150 mcg tabl. N180 (Lamberts, UK)

21,00  (sisaldab KM-i)

Jood on kilpnäärmehormoonide lahutamatuks osaks ning need hormoonid mõjutavad enamikku keha elundisüsteemidest. Ta aitab kaasa kilpnäärmehormoonide normaalsele tootmisele ja normaalsele kilpnäärme funktsioonile. Lisaks on ta kasulik ka normaalsele kognitiivsele ja neuroloogilisele funktsioonile, energiavahetusele ning aitab hoida nahka.

Kes võiksid Lambertsi Joodi tablette tarvitada:

  • inimesed, kellel on joodipuudus;
  • inimesed, kes soovivad toetada kilpnäärmehormoonide normaalset tootmist;
  • inimesed, kes soovivad toetada neuroloogilisi funktsioone;
  • inimesed, kellel on joodipuudusest tingitud kuiv nahk.

Annustamine: 1-2 tabletti päevas koos toiduga või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1 tablett sisaldab % NRV*
Jood 150 mcg     100

*%NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Koostisosad: stabilisaator kaltsiumkarbonaat, mikrokristalliline tselluloos, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastased ained ränidioksiid, magneesiumstearaat, emulgaator stearhape, jood (kaaliumjodiid).

Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, sellerit, kala, kooriklooma ja pärmi. Sobib taimetoitlaste ja veganitele.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road, Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja: MPharma OÜ

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Jood 150 mcg tabl. N180 (Lamberts, UK)
21,00  (sisaldab KM-i)