Kaalium 610 mg N100 kaps. (3Flow Solutions, Poola)

27,00  (sisaldab KM-i)

Kaaliumil peamine ülesanne on reguleerida raku ja kudede ainevahetust ning närviimpulsside esilekutsumist. Sellel on suur mõju iga meie keharaku toimimisele. 98% kaaliumist asub inimesel just rakkudes.

Jaga infot sõbraga:

3Flow Solutions Potassium on kaaliumit sisaldav toidulisand, mis aitab hoida lihaste, aju ja närvisüsteemi nõuetekohaselt töös ning toetab südame tervist.

  • Reguleerib vee-elektrolüütide ja organismi happelist/aluselist tasakaalu
  • Aitab hoida vererõhu madalana
  • Vähendab insuldiriski
  • Toetab üldist südame-veresoonkonna tööd

Kaalium on lihaste töötamise juures üks kõige vajalikumaid komponente, kuna see toetab lihaste tööd. Lihaste all ei mõelda ainult biitsepsit ja triitsepsit, vaid ka kogu meie seedesüsteem koosneb lihastest.

Rakusisese- ja välise vedeliku hulk sõltub kaaliumi- ja naatriumisisaldusest kehas. Kaalium on peamine elektrolüüt rakusiseses vedelikus ja kaaliumi sisaldus määrab ära rakkude veesisalduse. Kaalium liigitub elektrolüüdide hulka, sest sellel on omadus veega tugevalt reageerida ja see suudab juhtida elektrit. Tänu imepisikestele elektriimpulssidele töötabki meie närvisüsteem ehk närviimpulsid annavad ajust infot organitesse ja vastupidi.

Vähene kaaliumi tarbimine võib esile kutsuda häireid seedetrakti ja südame töös ning lihasnõrkust.

Kasutamine: Võtta 2-3 kapslit päevas koos veega

Päevane annus sisaldab:
Koostis 2 kapslit 1 kapsel %NRV*
Kaaliumkloriid 1220 mg 610 mg **
Kaalium 640 mg 320 mg **
* (NRV – Nutrient Reference Value) – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel
** Päevane võrdluskogus ei ole määratud.
Koostisosad: Kaalium – kaaliumkloriid; kapsel – želatiin; mahuaine – mikrokristalne tselluloos; maisitärklis; glasuuriaine – etüültselluloos; paksendaja, värvained – briljantsinine FCF, karmiin.

 

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Tootja: 3Flow Solutions, Poola

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Kaalium 610 mg N100 kaps. (3Flow Solutions, Poola)
27,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top