Kuningakepiõli 1000 mg N60 kaps. (BeMore, Eesti)

18,00  (sisaldab KM-i)

  • Aitab säilitada naha ja sidekoe tervislikku seisundit
  • Osaleb hormoonide tasakaalustamises
  • Aitab leevendada menstruaaltsükliga seotud vaevuseid ja probleeme, nagu näiteks rindade hellust, turseid ja nahaprobleeme
  • Mõjutab prostaglandiinide ehk füsioloogiliselt aktiivsete hormoonisarnaste lipiidide tootmist, mida leidub igas rakus ning mis on seotud organismi metaboolsete funktsioonidega
  • Sisaldab omega-6 rasvhappeid (linool- ja gamma-linoleenhape)
  • Ühest purgist jagub kapsleid 2 kuuks
Jaga infot sõbraga:

Kaheaastane kuningakepp (Oenothera biennis) pärineb Põhja-Ameerikast, mis on kasvuks kohanenud ka mujal maailmas, kaasa arvatud Euroopas. Taime inglisekeelne nimetus (Evening primrose) tuleneb sellest, et tema kollased õied avanenad õhtusel ajal. Droogina kasutatakse seemneid, mis sisaldavad kuni 15% rasvõli ja on saadud seemnete külmpressimis- või heksaaniga ekstraheerimismeetodil. Rasvõli sisaldab muuhulgas ka cis-linoolhapet ning cis-gamma-linoleen- ehk gamoleenhapet, mis mõlemad on tuntud ka kui omega-6 rasvhapetena.

Linoolhape on essentsiaalne ehk asendamatu rasvhape, mida inimkeha ise ei ole võimeline sünteesima ning mida on võimalik saada toidust. Organism sünteesib linoolhappest ensüümi vahendusel gamma-linoleenhappe, mida keha kasutab omakorda põletikuliste protsesside vähendamiseks mõjutades prostaglandiinide ehk füsioloogiliselt aktiivsete hormoonisarnaste lipiidide tootmist. Sellest tulenevalt osaleb kuningakepiõli hormoonide tasakaalustamises ning aitab leevendada menstruaaltsükliga seotud vaevuseid. Lisaks aitab säilitada naha ja sidekoe tervislikku seisundit.

 Kuningakepiõli pehmekapslid 1000 mg on sobilikud kasutamiseks…

  • reproduktiiveas naistel, kel esineb enne menstruaaltsüklit ja/või selle ajal kuupuhastusega seotud vaevuseid
  • menopausiaegses üleminekuperioodis naistel hormonaalse taseme tasakaalustamiseks
  • inimestel, kel on lisaks tarvis manustada gamma-linoleenhapet
  • inimestele, kellel esineb nahakuivust

Kasutamine: Täiskasvanutele (alates 18. eluaastast) 1 pehmekapsel päevas koos toidu ja veega.

Päevane annus sisaldab 1 kapsel NRV*
Kuningakepiõli 1000 mg
γ-linoleenhape (GLA) 90 mg
Linoolhape (LA) 730 mg

* protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel – puudub soovituslik päevane võrdluskogus täiskasvanutele

Koostisosad: Kaheaastase kuningakepi (Oenothera biennis) seemnetest külmpressitud rasvõli, želatiin (želeeriv aine), glütserool (niiskusesäilitaja), vesi

Toode ei sisalda: Kunstlikke lõhna-, maitse- ja säilitusaineid, toiduvärve, magusaineid, suhkrut, nisu, gluteeni, kala, soja, muna, laktoosi, pähkleid, sulfiteid ega geneetiliselt muundatud koostisosi.

Enne kuningakepiõli tarvitamist konsulteerida tervisespetsialistiga. Soovituslik on lõpetada kasutamine kaks nädalat enne operatsiooni või mõnda muud invasiivset meditsiinilist protseduuri, kuna on täheldatud vere hüübimise aja pikenemist. Raseduse ja imetamise korral konsulteerida kasutamise osas enda arstiga.

Toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendamiseks! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili! Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust ei tohi ületada! Hoida originaalpakendis ning temperatuuridel 5-25 ℃ kaitstuna niiskuse ja otsese päikesevalguse eest. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Õiged säilitamistingimused aitavad vältida muutuseid rasvõlis, mistõttu tasub seda arvestada ka tellimisel õues asuvatesse pakiautomaatidesse!
Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Kuningakepiõli 1000 mg N60 kaps. (BeMore, Eesti)
18,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top