Magneesium + Kaalium greibimaitselised kihisevad tabletid N20 (Ostrovit)

10,00  (sisaldab KM-i)

OstroVit Magneesium + Kaalium on kihisevate tablettide kujul olev toidulisand, mis on täiuslik kombinatsioon kolmest toimeainest. Toode on loodud inimestele, kes soovivad täiendada oma dieeti magneesiumi, kaaliumi ja vitamiiniga B6 ning kellele ei meeldi suukaudsete tablettide kujul toidulisandid. Lihtsalt lahustage tablett vees ja jooge.

Jaga infot sõbraga:

Kaalium
Meie toidus olev asendamatu mikroelement, mida on muuhulgas vaja tervete luude ja hammaste säilitamiseks, aitab kaasa lihaste korralikule talitlusele ja närviülekandele, kuid mis kõige tähtsam, on seotud rakkude jagunemise ja spetsialiseerumise protsessiga.

Magneesium
See on üks tuntumaid mikrotoitaineid, mille allikateks on eelkõige pähklid, kakao ja kaunviljad. Selle piisav tase meie toidus aitab vähendada väsimus- ja väsimustunnet, aitab säilitada elektrolüütide tasakaalu ning toetab lihaste ja närvisüsteemi nõuetekohast talitlust.

Vitamiin B6
Oluline igapäevane B-grupi vitamiin, mis koos magneesiumi ja kaaliumiga aitab vähendada väsimus- ja väsimustunnet, aitab kaasa närvisüsteemi korralikule talitlusele ja seeläbi normaalsete psühholoogiliste funktsioonide säilitamisele.

1 tablett sisaldab % NRV*
Kaalium 300 mg 15 %*
Magneesium 125 mg 33 %*
Vitamiin B6 1.4 mg 100 %*

%NRV – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

Kasutamine: täiskasvanutele 1 tablett päevas. Lahustage 1 tablett 200 ml leiges vees, juua kohe peale valmistamist.

Mitte ületada soovituslikku ööpäevast annust. Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Organismi õige talitlemise alus on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Kui olete rase või imetate, pidage enne toote kasutamist nõu oma arstiga. Hoida otsese paikesevalguse eest kaitstult, kuivas ja lastele kattesaamatus kohas, temperatuuril kuni +25 °C.

 

 

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Magneesium + Kaalium greibimaitselised kihisevad tabletid N20 (Ostrovit)
10,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top