Meeleolu ja une parandamiseks – Dihüdrokvertsetiin griffonia ekstrakti ja magne B6 N60 kaps (Altaved)

26,00  (sisaldab KM-i)

Kapslid soodustavad meeleolu parandamist ja aitavad taastada tervisliku une kõiki faase, sealhulgas ka uinumist.

Jaga infot sõbraga:

Griffonia ekstrakt sisaldab aminohapet 5-hüdroksütrüptofaan, mis on üks olulisemaid neurotransmitteri serotoniini eelkäijaid. See soodustab meeleolu parandamist ja aitab taastada tervisliku une kõiki faase, sealhulgas ka uinumist. Samuti võib see vähendada ärrituvuse, ärevuse ja emotsionaalse ebastabiilsuse tunnet. 5-HTP-d kasutatakse sageli kerge unetuse, migreeni ja kaalulangetusravina.

Magneesium aktiveerib valgu sünteesi, kiirendab ainevahetust, reguleerib kehatemperatuuri ja suhtleb mitmete ensüümidega. Samuti rahustab see närvisüsteemi, tagades immuunsüsteemi normaalse toimimise, aidates organismil toota antikehi ning ennetades depressiooni ja stressi. Magneesium osaleb insuliini tootmises ja veresuhkru reguleerimises, vähendades seeläbi suhkruhaiguse riski. See tugevdab ka luud ja hambad ning aitab kaltsiumi paremini omastada. See toitaine aitab kaasa toksiinide, kolesterooli ja jääkide väljutamisele, muutes lihased elastsemaks ja võib soodustada lihasmassi kasvu.

Naistepuna ekstrakt omab võimet taastada närvisüsteemi rakke, mis aitab parandada und, vähendada ärevust ja kõrvaldada püsivat psühholoogilist ebamugavustunnet. Seda komponenti kasutatakse reaktiivsete ja endogeensete depressioonide, ärevushäirete ja unehäirete raviks. B-grupi vitamiinide sisalduse tõttu avaldab taim rahustavat toimet, parandab närvisüsteemi toimimist ning sisaldab hüperitsiini, mis suurendab dopamiini taset. Naistepuna soovitatakse mikroobsete infektsioonide, sealhulgas põletuste ravis. Selle analgeetiline toime aitab leevendada valu liigesehaiguste ja seedehäirete korral.

Kasutamine:  täiskasvanutele soovitatakse võtta 2 kapslit (kokku 1000 mg) päevas koos toiduga. Kuuri kestus on 1 kuu ja seda võib 10 päeva pärast korrata.

2 kapslit sisaldab: Griffonia ekstrakt 300 mg, magneesium 100 mg, glütsiin 100 mg, B6 0,5 mg, C 225 mg, D3 1,5 mcg,  naistepuna ja südamerohu ekstrakt 250 mg, dihüdrokvertsetiin 25mg.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Hoida temperatuuril kuni 20ºC kuivas kohas, päikesevalguse ja kuumuse eest kaitstult.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Meeleolu ja une parandamiseks – Dihüdrokvertsetiin griffonia ekstrakti ja magne B6 N60 kaps (Altaved)
26,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top