Metüül B-vitamiinide kompleks N60 tabl. (Lamberts, UK)

26,00  (sisaldab KM-i)

Metüül B-vitamiinide kompleks on spetsiaalne erinevaid üksik B-vitamiine sisaldav kooslus, kus vitamiinid on looduslikult aktiivses ning kõige paremini imenduvas vormis. Kompleksis sisalduvad B-vitamiinid on spetsiaalses metüleeritud vormis, mis tähendab, et need on aktiivsed ning organism suudab neid kergemini omastada ja kasutada.

 • kompleks sisaldab looduslikult aktiivseid ja hästi imenduvaid B-vitamiinide vorme
 • immuunsüsteemi, seedesüsteemi ja limaskestade tervise toetamiseks
 • väsimuse, kurnatuse ja jõuetuse korral
 • juuste, naha ja küünte tervise toetamiseks
 • B-grupi vitamiinide vajaduste katmiseks
Jaga infot sõbraga:
B-vitamiinid aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele ning normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele. Lisaks aitavad nad vähendada väsimust ja kurnatust, tugevdavad immuunsüsteemi ning omavad positiivset toimet juustele, nahale ja küüntele. B-vitamiinid aitavad toetada ka limaskestade tervist ning tagavad normaalselt toimiva seedesüsteemi funktsiooni. B-vitamiinidest võib olla ka abi stressi ja pingete rohkel perioodidel närvisüsteemi toetamiseks.

Uuringus on välja toodud, et optimaalne metüülimine (metüleerimise protsess) on vajalik paljude kehareaktsioonide jaoks, et muuta näiteks ka teatud vitamiinid ja toitained organismis aktiivseks.

Metüül-B kompleks tagab B-vitamiinide parema imendumise tänu erinevatele uudsetele ühenditele. Kompleks sisaldab spetsiaalset folaati ehk metüülfolaati (5-MTHF), mis on looduses rohelistes juurviljades esinev naturaalne aktiivne vorm ning valmis kasutamiseks organismi poolt. Lamberts kasutab Quatrefolic® vormi, mis on kõige uuenduslikum folaadi vorm, tagades optimaalse stabiilsuse ja biosaadavuse. Vitamiin B6 on aktiivses püridoksaal-5-fosfaat (P5P) vormis, B12-vitamiin aga metüülkobalamiinina. Lisaks sisalduvad antud B-kompleksis kõik teised olulised B-vitamiinid ning inositool ja koliin.

Selleks, et organism saaks kõiki vajalikke B-grupi vitamiine, on vaja toituda väga mitmekesiselt. Osasid B-grupi vitamiine leidub ainult teatud toitudes, seega on toitumisel oluline jälgida, et ei välistataks ühtegi toidugruppi. Nt. B12-vitamiini leidub ainult loomsetes produktides ning foolhapet rohelistes lehtköögiviljades. B-vitamiinide rikas toitumine sisaldab juurviljade, pähklite, seemnete, piimatoodete, kala, liha, muna ning täisteratoodete tarbimist.

Meie keha ei talleta neid mikrotoitaineid ning selleks, et B-vitamiinide tase meie organismis ei langeks, tuleb neid tarvitada igapäevaselt.

Kellele mõeldud?
 • inimesed, kes soovivad tugevdada oma immuunsüsteemi
 • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
 • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele energiavahetusele ja energiatasemete tõstmisele
 • inimesed, kes soovivad toetada närvisüsteemi ja psühholoogilisi funktsioone
 • inimesed, kes soovivad toetada tervist stressirohkel perioodil ja aidata kaasa ärevuse vähendamisele
 • inimesed, kes soovivad toetada juuste, naha, küünte ning limaskestade tervist
 • inimesed, kes soovivad toetada lihaste ja südamelihase talitlust

Annustamine: Võtta 1 tablett päevas koos toiduga. Mineraalaine magneesium sobib tarvitamiseks koos B-vitamiinidega närvisüsteemi täiendavaks toetuseks. Kui tarvitad ka samal ajal C-vitamiini, tee B-vitamiinide kompleksi võtmise vahele vähemalt 2 tunnine paus, et mitte takistada kummagi imenduvust.

Päevane annus 1 tablett sisaldab:

1 tablett %NRV*
Tiamiin (vitamiin B1) 25 mg 2273
Riboflaviin (vitamiin B2) 28 mg 2000
Niatsiin (vitamiin B3) 32 mg 200
Vitamiin B6 (P5P) 20 mg 1429
Foolhape 200 μg 100
Vitamiin B12 300 μg 12000
Biotiin 250 μg 500
Pantoteenhape (B5) 50 mg 833
Inositool 30 mg
Koliin 30 mg

*%NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Koostisosad: modifitseeritud tärklis, emulgaator tselluloos, koliinbitartraat, pantoteenhape (kaltsiumpantotenaat), B6-vitamiin (püridoksaal-5-fosfaatmonohüdraat), tiamiinmononitraat, niatsiin (nikotiinamiid), inositool, riboflaviin, paakumisvastased ained (ränidioksiid, stearhape, magneesiumstearaat), tabletikate: glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool; folaat (Quatrefolic® (6S)-5-metüültetrahüdrofoolhape, glükoosamiini sool), B12-vitamiin (metüülkobalamiin), biotiin.

Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, pärmi, kala ega koorikloomi.

Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Pikaajaline sellises koguses vitamiin B6 manustamine võib tekitada kerget kihelustunnet ja tundetust. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Metüül B-vitamiinide kompleks N60 tabl. (Lamberts, UK)
26,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top